Rodzinnie, radośnie i aktywnie

Autor: ek 29.06.2018 Nr: 26/2018
Rodzinnie, radośnie i aktywnie
Fot. org.

Wiele rodzin z dziećmi zgromadził Piknik Rodzinny, który odbył się w niedzielę 17 czerwca, na stadionie szkolnym w Pełkiniach.

Na uczestników tego wydarzenia czekała cała moc atrakcji. Zadbali o to organizatorzy: Rada Rodziców na czele z przewodniczącą Małgorzatą Michno oraz Rada Pedagogiczna szkoły. Przybyłych przywitał Leszek Szczybyło, dyrektor Szkoły Podstawowej w Pełkiniach.

   Jako pierwsi na scenie wystąpili najmłodsi uczniowie. Przedszkolaki zaprezentowały swoje zdolności wokalne i taneczne. Z kolei uczniowie klas I-III wystawili baśń pt. „Kopciuszek”. Dużym zainteresowaniem cieszyły się konkursy przygotowane z myślą o małych i dużych. Tematem przewodnim konkursów był trwający mundial. Na boisku odbywały się również zawody prowadzone przez straż pożarną oraz konkurs wiedzy o bezpieczeństwie w ruchu drogowym przygotowany przez policjantów. Pokaz mody przygotowały uczennice Zespołu Szkół Innowacyjnych w Jarosławiu. Dla bardziej aktywnych przygotowano turniej badmintona oraz turniej piłki nożnej, który rozegrał się „ O Puchar Wójta Gminy Jarosław Romana Kałamarza”. Zwieńczeniem wieczoru był pokaz sztucznych ogni oraz zabawa taneczna z zespołem Forever i DJ Akim. Mnóstwa wrażeń dostarczył również koncert zespołu Bajeranty.

 

Komentarze