Kulturalne Lato w mieście

Autor: Erka 03.08.2018 Nr: 31/2018
Wakacyjna Pocztówka z Jarosławia już za nami.
Wakacyjna Pocztówka z Jarosławia już za nami.
Fot. CKiP Jarosław

Kulturalne lato to szereg wydarzeń o charakterze kulturalnym organizowanych przez jarosławskie Centrum Kultury i Promocji. Cześć już za nami. Na kolejne zapraszamy wspólnie z organizatorami.

Do końca wakacji zaplanowano jeszcze warsztaty obrazkowego teatrzyku japońskiego Kamishbai, zajęcia ceramiczne oraz wakacyjne podróże artystyczne. W Kinie pod Gwiazdami będą kolejne przygody Indiany Jonesa. W planach są także sobotnie koncerty. Już 4 sierpnia o godz. 18 wystąpi zespół Piosenki Biesiadnej „Akademicy”, a tydzień później Teatr Baccalaureus i Zespół Piosenki Estradowej „Sway” zaprezentuje „Mój ogród Epikura”. Działa także plenerowa czytelnia, a w stojącym na pl. Św. Michała namiocie sferycznym można obejrzeć wystawę „Jarosław – tu dzieje się kultura”. W pobliżu znajdziemy też zbiór fotografii JTF ATEST 2000 pokazujący jarosławskie perły nocą.

    Z Baccalaureusem już spotkali się uczestnicy kulturalnego lata w ubiegłym tygodniu. Razem z  Zespołem Piosenki Estradowej „Sway” i Kabaretem „Młodzi Duchem” zabawiali oni widzów prezentując humorystyczne scenki opatrzone skocznymi piosenkami. W miniony czwartek można było również sprawdzić się w rzutach bullami na „Wakacyjnym Bullodroomie".

Komentarze
Popularne