Znają przepis na długoletnią miłość

Autor: bk 03.08.2018 Nr: 31/2018
Znają przepis na długoletnią miłość
Fot. UG Roźwienica

Pół wieku to bardzo długi czas. O tym jak wielkim darem jest przeżyć go wspólnie wiedzą jubilaci z terenu Gminy Roźwienica, którzy spotkali się podczas uroczystego wręczenia medali za długoletnie pożycie małżeńskie.

Jubileusz obchodziło 14 par, które przysięgi małżeńskie złożyły w pierwszej połowie 1968 r. (jedna para nawet rok wcześniej). Podczas uroczystości zorganizowanej w Roźwienicy małżonkom najlepsze życzenia złożyli: Tomasz Kotliński, wójt Gminy Roźwienica oraz Ewa Chmiel, kierownik Referatu Administracyjno-Oświatowego Urzędu Gminy w Roźwienicy. Jubilaci otrzymali także okolicznościowe legitymacje i medale prezydenta RP za długoletnie pożycie małżeńskie.

   Wśród wyróżnionych znaleźli się: Maria i Stanisławow Lach; Maria i Henryk Motyka; Filomena i Edward Sęk; Wanda i Stanisław Frendo; Teresa i Adam Leszczak; Michalina i Edward Wojdyło; Zofia i Henryk Mielniczek; Janina i Kazimierz Kalicki; Maria i Zdzisław Haliasz; Janina i Zdzisław Szylar; Michalina i Augustyn Kos; Helena i Bronisław Szkoła; Stanisława i Tadeusz Zaprzała; Maria i Eugeniusz Świtalski.

   Wszystkim jubilatom życzymy wiele zdrowia i pomyślności, a także kolejnych, szczęśliwych lat spędzonych w gronie rodzinnym.

 

Komentarze
Popularne
Komentowane