Zadyma w Biedronce

Autor: erka 07.09.2018 Nr: 36/2018
Zadyma w Biedronce

W ostatni piątek około południa doszło do awantury w Biedronce przy ul. Kraszewskiego w Jarosławiu. - Tam była normalna bitwa. Dwóch, może trzech złodziei próbowało uciec. Ochroniarz starał się ich zatrzymać. Jeden z napastników próbował wózkiem wyważyć drzwi. Trwało to co najmniej kilkanaście minut, a policji nie było, choć wezwano ją na samym początku - relacjonuje świadek zdarzenia.

Z relacji świadków wynika, że pracownik ochrony nie mógł sobie poradzić ze złodziejami. Dopiero dwóch ochroniarzy wezwanych na pomoc opanowało sytuację. - Spodziewaliśmy się, że policja pojawi się szybko i spacyfikuje złodziei. Nic z tego przyjechali, jak było po wszystkim. Na dodatek wysłano dwóch młodych funkcjonariuszy. Wątpię by sobie poradzili, gdyby nie ochroniarze. Nie tylko mnie zdziwiła opieszałość stróżów prawa - mówi jeden ze świadków. 

   Z informacji uzyskanych w  jarosławskiej komendzie policji wynika, że do służb dyżurnych wpłynęło zawiadomienie o kradzieży w sklepie. Dopiero, gdy patrol wyjechał na interwencję przyszło kolejne zgłoszenie o awanturze. Z ustaleń wynika, że sprawca był jeden. Został zatrzymany.

Komentarze
Popularne