Memoriał Sabana w Zarzeczu

Autor: ts 05.10.2018 Nr: 40/2018
Memoriał Sabana w Zarzeczu

Po raz XXXV na terenie kompleksu pałacowo-parkowego w Zarzeczu odbyły się Biegi Przełajowe o Memoriał Franciszka Sabana. Celem było uczczenie pamięci Franciszka Sabana, popularyzacja biegów przełajowych wśród dzieci i młodzieży oraz 100-lecie odzyskania niepodległości.


 

W rywalizacji wzięło udział  198 osób. Młodzież Zespołu Szkół im. Wincentego Witosa w Zarzeczu przygotowała i rozdawała uczestnikom biegów gorące napoje oraz kanapki, natomiast Podkarpackie Zrzeszenie Ludowe Zespoły Sportowe w Rzeszowie  ufundowało pamiątkowe medale, puchary i dyplomy dla najlepszych.


Wyniki:

kategoria Szkoła Podstawowa kl. I-III, dziewczęta i chłopców 300m.
Miejsce I – Sabina Zając- Szkoła Podstawowa 1 Pruchnik
Miejsce II –Marcin Jarosz- Szkoła Podstawowa  1 Pruchnik
Miejsce III- Klaudia Goraj-  Szkoła Podstawowa Siennów

Szkoła Podstawowa kl. IV-VI, dziewczęta 600m
Miejsce I -  Kamila Kotlińska- Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Dębowie
Miejsce II –Maja Malawska- Szkoła Podstawowa 1 Pruchnik
Miejsce III –Oliwia Malec-  Szkoła Podstawowa  1 Pruchnik

Szkoła Podstawowa kl. IV-VI, chłopcy 600m.
Miejsce I- Jakub Orzechowski- Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Dębowie
Miejsce II- Jakub Markowski-Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Dębowie
Miejsce III- Dominik Hrynkiewicz - Szkoła Podstawowa 1 Pruchnik

Szkoła Podstawowa kl. VII-VIII i Gimnazjum, dziewczęta 1000m
Miejsce I- Aleksandra Piestrak - Szkoła Podstawowa im. Tadeusza Kościuszki w Dębowie
Miejsce II- Oliwia Orzechowska - Szkoła Podstawowa Siennów
Miejsce III –Karolina Branowska-Szkoła Podstawowa Siennów

Szkoła Podstawowa kl. VII-VIII i Gimnazjum, chłopcy 1000m
Miejsce I- Paweł Grochoła- Szkoła Podstawowa 1 Pruchnik
Miejsce II- Emanuel Czuba- Szkoła Podstawowa 1 Pruchnik
Miejsce III-  Karol Dańczak - Szkoła Podstawowa 1 Pruchnik

Szkoły Ponadgimnazjalne kl. I-II, dziewczęta 1000m.
Miejsce I- Anna Jadam- Zespól Szkół Zawodowych Przeworsk

Miejsce II- Aleksandra Rygiel- Zespól Szkół  Ogólnokształcących i Zawodowych Przeworsk
Miejsce III-Patrycja Głąb - Zespół Szkół Zawodowych Przeworsk

Szkoły Ponadgimnazjalne kl. I-II,  chłopcy 1200m.
Miejsce I –Mateusz Domin- Zespół Szkół Zawodowych  Przeworsk
Miejsce II- Norbert Pinda- Zespół Szkół Zarzecze
Miejsce III- Dawid Rachwał- Zespól Szkół  Zawodowych Przeworsk

Szkoła Ponadgimnazjalna kl. III-IV, dziewczęta 1200m.

Miejsce I- Agata Bawor- Zespół Szkół Zarzecze
Miejsce II- Karolina Kucza- Zespół Szkół Zarzecze 
Miejsce III- Paulina Laska- Zespół Szkół Zawodowych Przeworsk

Szkoła Ponadgimnazjalna  kl. III-IV, chłopcy 1500m.

Miejsce I- Mateusz Lech- Zespół Szkół Zawodowych Przeworsk
Miejsce II- Michał Kruk- Zespół Szkół Zawodowych Przeworsk
Miejsce III- Jacek Kuźma- Zespół Szkół Zawodowych Przeworsk 

 



Komentarze
Popularne