JKS 2010 najlepszą drużyną na Podkarpaciu

Autor: ts 05.10.2018 Nr: 40/2018
JKS 2010 najlepszą drużyną na Podkarpaciu

PIŁK NOŻNA – TURNIEJ: Młodzi piłkarze JKS-u Jarosław z rocznika 2010, prowadzeni przez trenera Damiana Urbanika zwyciężyli w turnieju Szkółek Piłkarskich na Podkarpaciu, który rozegrano w Rzeszowie.


 

W rozgrywkach uczestniczyło 18 zespołów z całego województwa podkarpackiego. JKS Jarosław 2010 okazał się lepszy od drużyn z Krosna, Dębicy, Sanoka, Mielca, Rzeszowa czy  Przemyśla. – Cóż mogę powiedzieć, fajnie i miło dla nas cieszyć się z zaprezentowania klubu i miasta z dobrej strony w takim turnieju. W porównaniu z większością drużyn, które uczestniczyły w rozgrywkach my mamy bardzo słabo rozwiniętą bazę treningową, brakuje nam boisk, mamy ogromne problemy z halami. Uważam to za wielki sukces nas wszystkich – podsumował trener JKS u 2010 Damian Urbanik. Najlepszym zawodnikiem całego turnieju został 8 letni zawodnik JKS u Jarosław Mikołaj Boratyn. – Ten chłopak dojeżdża do nas na treningi po 20 km w jedną stronę i wielki szacunek za to – dodał kierownik zwycięskiej drużyny Adam Podgórnik.

JKS 2010 Jarosław: Dawid Dymnicki, Karol Galuch, Hubert Kapuśniak, Maciej Maziarek, Kacper Wolańcyk, Mikołaj Boratyn, Tymoteusz Chrapek, Kacper Kuc, Arkadiusz Podgórnik. Trener: Damian Urbanik

 

 

 

 

Komentarze
Popularne