Pierwsze zwycięstwo Orła

Autor: ts 05.10.2018 Nr: 40/2018

PIŁKA RĘCZNA – II LIGA MĘŻCZYZN: Końcowy wynik tego nie sugeruje, ale Orzeł wygrał pewnie i po raz pierwszy w tym sezonie zasłużenie zainkasował komplet punktów.

SPR Orzeł Przeworsk - Buskowianka Busko 29-27 (15-12)

Orzeł: Król, Gromny – Jaśkowiec, Kuras 3, Sołek, Leja 2, Krzych 3, Gancarz 3, Birek 1, Kornafel 5, Rybak 1, Świerk 11, Wnęk, Gondek, Pilek, Warchoł.

Kary: 6 i 4. Widzów 200.

Przeworska drużyna nie miała problemów z wygraną. Prowadziła od pierwszych minut. Orzeł bardzo dobrze spisywał się w defensywie nie pozwalając gościom rozkręcić się w ataku. Po 20 minutach rywale zdołali rzucić naszej drużynie tylko 6 goli. Gdyby nie zbytnie rozluźnienie graczy Orła, to przewaga byłaby znaczniej okazała.

POZOSTAŁE WYNIKI: UJK Kielce - VIVE II Kielce 33:20 (15:11); Stal II Mielec – AZS kraków 19:24 (7:13); Grunwald Ruda Śląska - SMS II Kielce przeł. na 10 października.

1.            UJK                            2            6            59-32

2.            AZS AGH               2            6            61-46

3.            Grunwald                   1            3            21-19

4.            Orzeł                           2            3            56-64

5.            VIVE II                        2            3            44-55

6.            SMS II             1            0            22-24

7.            Buskowianka                       2            0            46-50

8.            Stal II                           2            0            31-50