Z przytupem pożegnali lato

Autor: 12.10.2018 Nr: 41/2018
Z przytupem pożegnali lato

Pora letnia nieubłaganie dobiegła końca. Chcąc chociaż na chwile zatrzymać słoneczne dni i powspominać czas wakacyjnych przygód, Środowiskowy Dom Samopomocy w Zalesiu  zorganizował  w czwartek, 4 października spotkanie integracyjne pn. „Pożegnanie Lata”. Gospodarze zadbali o wspaniałą atmosferę, super zabawę i niezapomniane chwile wśród bliskich osób.

Spotkanie miało na celu integrację środowiska osób niepełnosprawnych, a muzyka, tańce i wspólne śpiewanie były do tego najlepszą okazją. Uczestnikami imprezy byli uczestnicy Środowiskowego Domu Samopomocy w Zalesiu, filii w Łapajówce oraz zaprzyjaźnionych ŚDS-ów z Kamienia, Łopuszki Wielkiej, Laszczyn z filią w Podlesiu, Sieniawy, Pruchnika oraz Domu Pomocy Społecznej w Przeworsku. Nie zabrakło również gości w osobach: starosty Zbigniewa Kiszki, wójta Wiesława Kubickiego, przewodniczącego Rady Gminy Zarzecze Mariusza Pieniążka, dyrektora GOPS Anny Krzeszowskiej-Gwóźdź, dyrektora Zespołu Obsługi Szkół i Jednostek Gminnych Sylwii Mazur, sołtysa Zalesia Wiesława Stecko, radnej Anny Jamroży i wielu innych. Wszystkich gości powitała kierownik ŚDS w Zalesiu Anna Paczkowska, zachęcając do wspólnej zabawy.

   Uczestnicy spotkania mieli okazję do tańca przy muzyce zespołu „H&Z”, śpiewów z gitarą przy ognisku, przejazdów bryczką, uczestnictwa w różnego rodzaju konkursach i zabawach oraz kosztowania pysznego jedzenia. Impreza stworzyła również okazję do poznania nowych osób i wymiany doświadczeń.

Patronat medialny nad wydarzeniem objęła Gazeta Jarosławska.

 

 

 

 

Komentarze
Popularne
Komentowane