Rezerwy VIVE wygrały w Przeworsku

Autor: ts 19.10.2018 Nr: 42/2018

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN – II LIGA: Nie było niespodzianki, mimo, że po pierwszej połowie na tablicy notowano remis. Ostatecznie Orzeł nie dał rady rezerwom VIVE.

SPR Orzeł Przeworsk - VIVE II Kielce       27-35 (14-14)

Orzeł: Gromny, Król – Kośla, Kuras 1, Birek 1, Leja 3, Krzych 3, Gancarz 1, Bakowski 1, Kornafel 3, Rybak 2, Świerk 10, Sołek 1, Gondek, Warchoł 1.

Kary: 12 i 6. Widzów 200

Gospodarze trzymali się całkiem nieźle w pierwszej połowie. Tuż przed przerwą zdobyli 6 bramek w przeciągu 7 minut i wydawało się, że w drugiej odsłonie też powalczą. Niestety po zmianie stron rywale poprawili szyki obronne i odjechali naszej drużynie na 10 goli, spokojnie pilnując wyniku do końcowej syreny.

POZOSTAŁE WYNIKI: Buskowianka - AZS AGH Kraków 21:25 (12:13); UJK Kielce - Grunwald Ruda Śląska 43:26 (17:13), Stal II Mielec – SMS II Kielce 26-34 (11-16).

1.            AZS AGH   4            12            112-90

2.            Grunwald       4            9            112-106

3.            UJK                4            9            125-84

4.            SMS II            4            6            119-114

5.            VIVE II            4            6            99-112

6.            Orzeł               4            3            112-138

5.            Buskowianka4            3            99-96

8.            Stal II               4            0            78-116