Nagrody i stypendia od starosty

Autor: 26.10.2018 Nr: 43/2018
Wyróżniający się nauczyciele otrzymali nagrody.
Wyróżniający się nauczyciele otrzymali nagrody.

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej starosta przeworski Zbigniew Kiszka wręczył nagrody wyróżniającym się nauczycielom i stypendia najlepszym uczniom.

Nagrody Starosty Przeworskiego za szczególne osiągnięcia w pracy pedagogicznej i opiekuńczo-wychowawczej oraz za wysiłek włożony w rozwój szkół i placówek, otrzymało 13 nauczycieli z ZSZ w Przeworsku, ZSOiZ w Przeworsku, ZS w Kańczudze, ZS w Sieniawie, ZS w Zarzeczu i z Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej w Przeworsku. Dyplomy oraz kwiaty wręczył wyróżnionym starosta Zbigniew Kiszka w obecności dyrektorów szkół i pracowników oświaty podczas uroczystości, która odbyła się 15 października w Sali Balowej Muzeum w Przeworsku.

   Trzy dni później, w sali konferencyjnej Starostwa Powiatowego w Przeworsku odbyło się uroczyste wręczenie Stypendiów Starosty Przeworskiego dla 64 najzdolniejszych uczniów, uczęszczających do szkół prowadzonych przez powiat przeworski. Okolicznościowe dyplomy wręczyli starosta Z. Kiszka i wicestarosta Janusz Owsiak. Stypendia w kwocie 150 zł miesięcznie przyznane są na okres 5 miesięcy (z możliwością przedłużenia na kolejne 5) dla uczniów klas pierwszych, 8 m-cy dla uczniów klas maturalnych, a dla uczniów pozostałych klas na okres 10 m-cy.

 

Komentarze
Popularne
Komentowane