Zabrakło sił

Autor: ts 26.10.2018 Nr: 43/2018

PIŁKA RECZNA MĘŻCZYZN – II LIGA: Orzeł powalczył w Rudzie Śląskiej przez 46 minut. Do tego czasu przegrywał tylko 20-17. Niestety potem naszej ekipie zabrakło sił.

Grunwald Ruda Śląska – Orzeł Przeworsk 31-21 (14-12)

Orzeł: Gromny, Król – Kuras 9, Gancarz 1, Bakowski 1, Kośla 1, Krzych 4, Kacper Sołek 1, Gondek, Świerk 2, Krzysztof Sołek 2, Warchoł.

Kary: 8 i 8. Widzów 50

Wąska kadra nie pozwoliła przeworskiej drużynie wygrać z Grunwaldem. Orzeł trzymał się dzielnie bardzo długo. Gospodarze odskoczyli na większy dystans dopiero na 10 minut przed końcem pojedynku. Na dodatek Orzeł miał problem ze skutecznością, na trzy rzuty karne nie wykorzystał żadnego.

POZOSTAŁE WYNIKI: Buskowianka - UJK Kielce 26:30 (10:16); AZS AGH Kraków - SMS II Kielce 31:27 (16:12), VIVE II Kielce - Stal II Mielec 29:27 (15:11).

1.            AZS AGH   5            15            143-117

2.            Grunwald       5            12            143-127

3.            UJK                5            12            155-110

4.            VIVE II            5            9            128-139

5.            SMS II            5            6            146-145

6.            Orzeł               5            3            133-169

7.            Buskowianka5            3            125-126

8.            Stal II               5            0            107-145