Rannego zabrał śmigłowiec

Autor: 02.11.2018 Nr: 44/2018
Rannego zabrał śmigłowiec
Fot. KP PSP Przeworsk

Wczesnym rankiem, 26 października w Wólce Ogryzkowej doszło do potrącenia pieszego. Mężczyzna z obrażeniami został przewieziony do szpitala. Kilka dni wcześniej w Przeworsku również została potrącona kobieta. Przechodziła na pasach.

Wypadek w Wolce Ogryzkowej miał miejsce tuż po godz. 6, na drodze krajowej nr 77. Do potrącenia przez osobowego opla doszło, gdy 60-letni mieszkaniec powiatu przeworskiego przechodził przez jezdnię. W wyniku zdarzenia pieszy doznał licznych obrażeń. Śmigłowcem został przewieziony do szpitala wojewódzkiego w Rzeszowie. Kierujący pojazdem, 29-letni mieszkaniec powiatu jarosławskiego był trzeźwy. Policjanci wyjaśniają okoliczności i przyczyny tego zdarzenia. W działaniach brało udział 6 ratowników z PSP i OSP.

   Z kolei w piątek, 19 października, około godz. 14 na ul. Jagiellońskiej w Przeworsku, doszło do potrącenia pieszej. Ze wstępnych ustaleń policji wynika, że 24-letni kierowca fiata, potrącił przechodzącą przez oznakowane przejście dla pieszych, 78-letnią mieszkankę powiatu przeworskiego. Kobieta z obrażeniami trafiła na szpitalną Izbę Przyjęć, gdzie po udzielonej pomocy medycznej jeszcze tego samego dnia wróciła do domu. Oboje uczestnicy byli trzeźwi. Za rażące naruszenie przepisów ruchu drogowego, policjanci zatrzymali prawo jazdy kierującemu fiatem.

 

Komentarze
Popularne
Komentowane