„Serce w plecaku”

Autor: ek 23.11.2018 Nr: 47/2018
„Serce w plecaku”
Fot. MOK

15 listopada w Sali lustrzanej Centrum Kultury i Promocji  w Jarosławiu odbył się Koncert Galowy Ogólnopolskiego Festiwalu „Serce w plecaku”.

Podczas koncertu na scenie Sali lustrzanej zaprezentowali się laureaci Ogólnopolskiego Festiwalu Piosenki Ojczystej im. Michała Zielińskiego „Serce w plecaku 2018” wyłonieni przez komisję artystyczną. Gościem Honorowym Festiwalu była Jadwiga Spiradek, córka Michała Zielińskiego, autora piosenki ,,Serce w plecaku”.

   Wśród laureatów z powiatu jarosławskiego oraz przeworskiego najlepsze miejsca zdobyli: w kategorii I – drugie miejsce zajęła Aleksandra Bochno – uczennica SP w Wiązownicy. W kategorii II – ex aeguo drugie miejsce zdobyli uczniowie ZSSChiO w Jarosławiu – Martyna Kowalik oraz Daniel Cicirko.

Na trzecim miejscu w tej samej kategorii uplasowała się Paulina Lis oraz Oliwia Pasternak – uczennice ZSDGiL w Jarosławiu. W kategorii III najlepiej wypadła Natalia Gral – uczennica PWSTE w Jarosławiu. W kategorii IV najlepiej zaprezentował się Zespół Wokalny NAAJ ze Szkoły Podstawowej nr 2 w Przeworsku oraz Zespół Wokalny ze Szkoły Podstawowej w Wiązownicy. W kategorii VI trzecie miejsce zajął duet Natalii Gral i Klaudii Kowalik.

   Uczestnicy otrzymali nagrody oraz pamiątkowe dyplomy. Nagrody pieniężne zostały ufundowane przez Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu. Nagrody książkowe dla debiutującego zespołu NAAJ z Przeworska ufundowało Stowarzyszenie Miłośników Jarosławia.

Komentarze
Popularne