Orzeł przerwał serię

Autor: ts 23.11.2018 Nr: 47/2018

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN – II LIGA: Piłkarze ręczni Orła przerwali serię porażek i ograli outsidera ligi. Rezerwy Stali trzymały się dzielnie przez 44 minuty.

SPR Orzeł Przeworsk - Stal II Mielec 28:22 (12:14)

SPR Orzeł:. Król, Gromny – Kuras 8, Kośla, Leja 2, Krzych 2, Gancarz 3, Kornafel 2, Rybak 8, Świerk 2, Wańkowicz 1, Bakowski, Gondek, Jaśkowiec, Kotowicz, Pilek.

Orzeł nie miał łatwo, bo zamykający tabelę zespół Stali II nie zamierzał odpuszczać. Po pierwszej połowie mielczanie nawet nieznacznie prowadzili. Do 44 minuty mecz był wyrównany i wtedy chyba miejscowi lepiej wytrzymali trudy tego pojedynku, bo zdołali odskoczyć na trzy gole i tej przewagi już nie roztrwonili.

POZOSTAŁE WYNIKI: SMS II Kielce - UJK Kielce 26:34 (13:18); VIVE II Kielce – Buskowianka 21:20 (8:9); Grunwald Ruda Śląska - AZS AGH Kraków 27:35 (14:22).

1.            AZS AGH   7            21            202-160

2.            UJK            7            18            222-163

3.            Grunwald       7            15            197-186

4.            VIVE II            7            12            165-183

5.            SMS II            6            6            172-179

6.            Orzeł            7            6            188-224

7.            Buskowianka6            3            145-147

8.            Stal II            7            0            151-200