Natalia zasłużyła na pomoc

Autor: erka 30.11.2018 Nr: 48/2018
Natalia zasłużyła na pomoc

Ma 27 lat i jako wolontariuszka lub współorganizatorka uczestniczyła w wielu akcjach charytatywnych. Pomagała chorym dzieciom z naszego terenu. Dzięki jej zaangażowaniu wsparcie trafiało do Kuby, Gabrysi, Julki, Iwonki i Marysi. To tylko część dzieci, zmagających się z nieszczęśliwym losem, które mogły liczyć na Natalię. Dziś sama potrzebuje pomocy.

W lutym br. Natalia doznała niedowładu połowicznego prawej strony ciała na skutek poważnych schorzeń neurologicznych. Musiała korzystać z wózka inwalidzkiego. Półroczne leczenie i rehabilitacja przyniosły znaczną poprawę ruchową. Już potrafi poruszać się samodzielnie pomagając sobie kulami. Niestety w ostatnim czasie pojawiły się dodatkowe problemy związane z niedosłuchem oraz problemy ze wzrokiem. Dalsze leczenie jest kosztowne i rodzina nie jest w stanie pokryć wydatków związanych z diagnostyką i rehabilitacją.

Razem z najbliższymi Natalii prosimy o pomoc. Uważamy, że młoda kobieta solidnie zapracowała sobie na kawałek serca.

 

Akcję prowadzi Komitet Społeczny POMOC DLA NATALII. Zbiórka jest zarejestrowana jako publiczna pod nr 2018/4953/KS.

Pieniądze można wpłacać na Nr Konta 51 9096 0004 3001 0079 9715 0001 z dopiskiem Natalia. Każda kwota pomoże mieszkającej w Jarosławiu Natalii Skorupce w rehabilitacji i powrocie do zdrowia. Można też dostać puszkę i pomóc w zbiórce. To równie ważne jak pomoc finansowa. Kontakt do Natalii, tel. 725 137 201.

 

 

Komentarze
Popularne
Komentowane