PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN – II LIGA: Piłkarze ręczni Orła byli blisko ogrania krakowskiego AZS-u i sprawienia ogromnej niespodzianki. Lider tabeli ostatecznie nie dał się pokonać i mógł odetchnąć z ulgą.

SPR Orzeł Przeworsk - AZS AGH Kraków 28-30 (14-17)

SPR Orzeł:. Król, Gromny – Kośla 1, Kuras 7, Sołek, Leja 1, Krzych, Gancarz 4, Bakowski 2, Kornafel 3, Rybak 1, Świerk 8, Kotowicz, Gondek, Pilek, Wańkowicz 1.

Kary: 8 i 4 min. Widzów 300.

Gdyby drużyna z Przeworska miała lepszą skuteczność, to prawdopodobnie wygrałaby z faworytem rozgrywek. Zespół z Przeworska prowadził od pierwszej minuty aż do feralnej 53 minuty kiedy to pierwszy raz w drugiej połowie notowano remis. Wcześniej mądrze grający zespół Orła prowadził nawet sześcioma trafieniami. W drugiej połowie niestety troszkę za brakło skuteczności, szczególnie z rzutów z szóstego metra. Gospodarze również zanotowali kilka prostych strat. Orzeł miał jeszcze szansę na remis. Na 15 sekund przed końcem przegrywał jedną bramką i miał piłkę ale ją zgubił na szóstym metrze.

POZOSTAŁE WYNIKI: UJK Kielce – Stal II Mielec 34-19 (18-8), VIVE II Kielce - SMS II Kielce 26:19 (13:8); Grunwald Ruda Śląska – Buskowianka przeł na 28.11

1.            AZS AGH   8            24            232-188

2.            UJK            8            21            256-182

3.            Grunwald       7            15            197-186

4.            VIVE II            8            15            191-202

5.            SMS II            7            6            191-205

6.            Orzeł               8            6            216-254

7.            Buskowianka6            3            145-147

8.            Stal II               8            0            170-234