Zdobili pierniki na aukcję charytatywną

Autor: ek 07.12.2018 Nr: 49/2018
W przedświąteczną akcję zaangażowało się wiele osób.
W przedświąteczną akcję zaangażowało się wiele osób.

30 listopada w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym im. Jana Pawła II w Jarosławiu odbyła się akcja malowania pierników, w którą zaangażowało się wiele osób.

Przedstawiciele władz, dyrektorzy szkół, uczniowie, nauczyciele oraz przedstawiciele lokalnego biznesu wzięli udział w malowaniu pierników, które w dniu 14 grudnia zostaną wystawione na aukcję charytatywną.

– Aukcja charytatywna ukierunkowana jest głównie na poszukiwaniu i zbieraniu środków finansowych, które zostaną przeznaczone na zorganizowanie wycieczki dla uczniów ze Szkoły Przysposabiającej do Pracy. Jest to taki typ szkoły ponadgimnazjalnej, której uczniowie mają marzenie wyjazdu do Warszawy i z inicjatywy zarówno rodziców, jak i wychowawców. Chcemy ich w tym wspierać – mówi Wojciech Głąb, dyrektor SOSW.

   Kiermasz świąteczny odbędzie się 14 grudnia od godz. 10.00 w Ośrodku Szkolno-Wychowawczym. Podczas kiermaszu zbierane będą fundusze na sfinansowanie kosztów wycieczki oraz wsparcie działalności Stowarzyszenia na Rzecz Osób Niepełnosprawnych „Tobie”. Przedświąteczne zakupy mogą stanowić doskonałą okazję do niesienia pomocy.

 

Komentarze
Popularne
Komentowane