Konkurs ze smakiem

Autor: erka 07.12.2018 Nr: 49/2018
Konkurs ze smakiem

Takiego konkursu jeszcze nie było. Oferujemy Czytelnikom 10 egzemplarzy książki przekazanej przez starostwo przeworskie z przepisami dawnych potraw powiatu przeworskiego. Znajdziecie w niej pierogi, pierniki, winko z dzikiej róży, placek ze smalcem, polewkę i wiele innych potraw dobrych na co dzień i w sam raz na święta. Publikacja jest szczególna. Nigdy nie pojawiła się w sprzedaży. Otrzymują ją tylko wybrani.

Książki rozdamy jeszcze przed świętami. By otrzymać jedną z nich wystarczy przesłać lub przynieść do redakcji Gazety Jarosławskiej krótką historię związaną ze świątecznymi przesądami albo opis ciekawej historii związanej z Bożym Narodzeniem. Im ciekawsze tym lepsze, a te najciekawsze zostaną nagrodzone pełnym smaków wydawnictwem.

Na Wasze historie nie przekraczające jednej strony tekstu czekamy do 13 grudnia. Można je przesłać na adres gazeta@jaroslawska.pl lub osobiście doręczyć do redakcji mieszczącej się pod adresem Rynek 26 w Jarosławiu. W tytule należy zaznaczyć "Konkurs ze smakiem" oraz podać dane kontaktowe. Zwycięzcy dowiedzą się o swoim sukcesie z nr 51 Gazety Jarosławskiej, który ukaże się 19 grudnia. Będą mieli wystarczająco czasu na jej odebranie i wykorzystanie przepisów do przygotowania świątecznych smakołyków. Wasze wspomnienia opublikujemy tuż po świętach.    

Komentarze
Popularne
Komentowane