Karne dla Buska

Autor: ts 07.12.2018 Nr: 49/2018

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN – II LIGA: Orzeł zawalił drugą połowę meczu i rywale doprowadzili do remisu, a w karnych gospodarze okazali się minimalnie lepsi

Buskowianka - SPR Orzeł Przeworsk 32:32 (10:15) k. 3:2

SPR Orzeł:. Król, Gromny – Kośla 1, Kuras 13, Leja, Krzych 5, Gancarz 7, Bakowski, Kornafel 2, Wańkowicz, Świerk 2, Kotowicz 2.

Kary: 4 i 10 min. Widzów 130.

Po udanej pierwszej połowie wydawało się, że Orzeł będzie kontrolować mecz w drugiej części. Niestety po zmianie stron nasz zespół zaczął popełniać sporo błędów szczególnie w ataku. Miejscowi zwietrzyli swoją szansę. Odrobili dystans i nawet objęli prowadzenie. Przeworski team do remisu doprowadził w ostatniej akcji, ale w rzutach karnych był gorszy.

POZOSTAŁE WYNIKI: VIVE II Kielce - UJK Kielce 27:29 (12:17); SMS II Kielce - Grunwald Ruda Śląska 30:32; AZS Kraków – Stal II Mielec 32:24 (18:14).

1.            AZS AGH               9            27            264-212

2.            UJK                            9            24            285-209

3.            Grunwald                   8            18            229-216

4.            VIVE II                        9            15            218-231

5.            Orzeł                           9            7            248-286

6.            SMS II             8            6            221-237

7.            Buskowianka                       7            5            177-179

8.            Stal II                           9            0            194-266