Finał powiatowej ligi

Autor: ts 04.01.2019 Nr: 1/2019
Finał powiatowej ligi

PIŁKA RĘCZNA - TURNIEJ: Dobiegła końca II edycja Powiatowej Ligi Piłki Ręcznej Dziewcząt organizowanej wspólnie przez Starostwo Powiatowe w Jarosławiu, UKS Jedynkę Pruchnik i SPR JKS Jarosław.


Tym razem odbyło się pięć turniejów dla dziewczynek z rocznika 2006 i 2007, (SPR JKS prowadzony przez Sylwię Strzębała, Jedynka prowadzona przez Waldemara Wańkowicza i Fortis prowadzony przez Stanisława Olszańskiego) trzy w Jarosławiu i dwa w Pruchniku. Równolegle odbywały się mecze kontrolne dziewcząt z Pruchnika i Jarosławia z roczników 2004 i 2005 (SPR JKS prowadzony przez Marzannę Ulmę). Rozgrywki toczyły się pod patronatem Starosty Jarosławskiego - Tadeusza Chrzana. Na zakończenie ostatniego turnieju, który odbył się w hali SP2 w Jarosławiu wręczono puchary i nagrody indywidualne dla wyróżniających się zawodniczek. Wyniki ostatniego turnieju:

Jedynka Pruchnik – Fortis Rozbórz Długi 11-2, Jedynka Pruchnik – SPR JKS Jarosław 12-11, Fortis Rozbórz Długi – SPR JKS Jarosław 20-7

Wyróżnienia indywidualne
Najskuteczniejsza zawodniczka turnieju: Hanna Szczotka SPR JKS Jarosław
Najlepsza bramkarka turnieju: Kinga Bury - Fortis Rozbórz Długi
Najlepsza zawodniczka turnieju: Emilia Długosz - Jedynka Pruchnik
Zawodniczki wyróżnione przez wszystkich trenerów:
SPR JKS: Amelia Szczerek, Daria Strzębała
Fortis: Milena Raba, Emilia Cicirko
Jedynka: Katarzyna Pich, Weronika Stetsik
Podsumowania rozgrywek II Powiatowej Ligi Piłki Ręcznej Dziewcząt dokonali Krzysztof Czerkas – prezes Powiatowego Szkolnego Związku Sportowego w Jarosławiu, Wademar Wańkowicz, prezes Jedynki Pruchnik i koordyantor zawodów, który wraz z prezesem SPR JKS Jarosław Robertem Wojtaszkiem i wiceprezesem SPR JKS Tomaszem Strzębała.

 

 

Komentarze
Popularne
Komentowane