Świąteczny popis Kolpingu

Autor: ts 04.01.2019 Nr: 1/2019
Świąteczny popis Kolpingu

W bardzo dobrym stylu skończyli rok 2018 pingpongiści jarosławskiego Kopinga i Szkoły Mistrzostwa Sportowego. Podczas Świątecznego Turnieju w Kraśniku zdystansowali konkurencję.


Turniej w Kraśniku to już niemal tradycja. Prawie 200 zawodników z całego kraju i nie tylko walczy o prymat w kategorii żaków, młodzików i kadetów. O randze turnieju świadczyła chociażby liczba oficjeli, którzy pojawili się na Lubelszczyźnie.

- Ten turniej na stałe wpisał się w nasz kalendarz. Zawsze powtarzam, że nawet najlepszy trening nie zastąpi rywalizacji w warunkach meczowych. Zawody w Kraśniku to dobra okazja, by fajnie zakończyć rok. W końcu zagrało tu prawie 200 dzieci. Oby więcej takich turniejów w naszym kraju – zaznaczył podczas rozpoczęcia Kamil Dziukiewicz wicperezes PZTS, który piastuje także funkcję menedżera PKS-u Kolping. Młodzi adepci spełnili życzenie swojego menedżera i zostawili konkurencję daleko w tyle. Złote medale przywieźli do Jarosławia Anna Brzyska i Dawid Jadam, srebro Szymon Brud i Szymon Flaumenhaft, a Natalia Maciałek zdobyła brąz. Mateusz Nosał zajął 8. miejsce, a Alan Zieliński – 9.

 

 

 

 

 

Komentarze
Popularne
Komentowane