Smutny finał poszukiwań

Autor: 11.01.2019 Nr: 2/2019
Smutny finał poszukiwań
Fot. KPP Przeworsk

Blisko 90 osób wzięło udział w poszukiwaniach zaginionej 92-letniej mieszkanki Gorliczyny. Zaginięcie zgłosił syn kobiety. Niestety, jej zwłoki odnaleziono 3 stycznia po południu, na brzegu starego koryta rzeki Mleczki.

Policjanci zostali zawiadomieni o zaginięciu 92-letniej mieszkanki Gorliczyny w czwartek, 3 stycznia po godz. 12.

Zaginięcie zgłosił syn kobiety informując, iż jego matka w środę około godz. 13 wyszła z domu i do chwili obecnej nie powróciła do miejsca zamieszkania, jak też nie nawiązała kontaktu z rodziną – poinformowała asp. szt. Justyna Urban, p.o. rzecznika prasowego KPP w Przeworsku.

   Z uwagi na wiek zaginionej oraz panujące warunki atmosferyczne natychmiast rozpoczęto poszukiwania. Do akcji włączyli się policjanci z Przeworska, Rzeszowa, strażacy PSP i OSP z okolicznym miejscowości oraz przewodnik z psem tropiącym. Po godzinie zwłoki kobiety zostały ujawnione na brzegu starego koryta rzeki Mleczki, około 1 kilometra od miejsca zamieszkania. Policja pod nadzorem prokuratora przeprowadziła oględziny miejsca zdarzenia. Wstępne ustalenia wykluczyły udział osób trzecich. Ciało zmarłej zabezpieczono do badań.

 

 

Komentarze
Popularne
Komentowane