Tym razem na rysunkach

Autor: ts 11.01.2019 Nr: 2/2019
Tym razem na rysunkach

WĘDKARSTWO: W sali konferencyjnej Urzędu Miasta Przeworska odbyła się uroczysta Gala Konkursu Rysunkowo-Malarskiego oraz Mini Olimpiady zorganizowanej przez Okręg Polskiego Związku Wędkarskiego w Przemyślu oraz Wojewódzki Fundusz Ochrony Środowiska i Gospodarki Wodnej w Rzeszowie.


Na uroczystości obecni byli burmistrz Przeworska – Leszek Kisiel, sekretarz UM w Przeworsku Agnieszka Zakrzewska, dyrektor Szkoły Podstawowej nr 2 w Przeworsku, byli również członkowie Prezydium ZO PZW Zbigniew Żak, Mateusz Kowal - opiekunowie Młodzieży PZW Krzysztof Szykuła, Ryszard Firleta, Piotr Jurkiewicz. Galę prowadził wiceprezes Zarządu Okręgu ds. Sportu i Młodzieży Adam Działo, który powitał przybyłych na uroczystość laureatów, ich rodziców, opiekunów i zaproszonych gości. Krótko omówił jaki jest cel organizowania konkursu ekologiczno – wędkarskiego podkreślając, że jest to promocja wędkarstwa wśród młodzieży. Do konkursu zgłoszono 183 prace.

Najlepsze miejsca

Kategoria najmłodszych;
1 Nakonieczny Igor SP w Szówsku kl. I
2 Piątkowski Kamil SP w Piwodzie kl. I
3 Adamczyk Michał SP w Przeworsku kl. I
Kategoria Szkół Podstawowych:
1 Nakonieczna Amelia SP w Szówsku kl. IV
2 Bursztyka Aleksandra SP w Wiązownicy kl. V
3 Stepańczuk Andzelika SP w Zapałowie kl. VI
Kategoria Szkół Gimnazjalnych:
1 Buczko Oskar SP w Zapałowie kl. VII
2 Cieliczka Filip SP w Szówsku kl. VII
3 Furgała Igor SP w Lubaczowie kl. VII

 

Wyróżnienia
1 Skrzypek Amelia SP w Zapałowie kl. VII
2 Frań Karolina SP w Zapałowie kl. V
3 Sawkiewicz Martyna SP w Lubaczowie kl. VII
4 Staroń Oskar SP w Lubaczowie kl. VI
5 Majdan Krystian SP w Lubaczowie kl. I
6 Skuratko Magdalena SP w Piwodzie kl. II
7 Sandej Adrian SP w Piwodzie kl. II
8 Komsa Lena SP w Piwodzie kl. II
9 Skrzypek Malwina SP w Piwodzie kl. I
10 Kaczmarz Natalia SP w Piwodzie kl. IIIG
11 Mikuła Zuzanna SP w Urzejowicach kl. V
12 Woźniak Amelia SP w Urzejowicach kl. IV
13 Pilch Julia SP w Kańczudze kl. V
14 Cieleń Julia SP w Przeworsku kl. IVb
15 Jarosz Oskar SP w Przeworsku kl. III
16 Markocka Maria SP w Przeworsku kl. II
17 Półtorak Lena SP w Przeworsku kl. III
18 Chomik Zuzanna SP w Przeworsku kl. III
19 Michno Antoni SP w Przeworsku kl. II
20 Kądziołka Wiktor SP w Przeworsku kl. 0
21 Kowal Weronika SP w Przeworsku kl. III
22 Majba Marcel SP w Przeworsku kl. III
23 Bechta Tatiana SP w Przeworsku kl. II
24 Knap Martyna SP w Szówsku kl. VII
25 Kruk Sebastian SP w Szówsku kl. IV


Laureaci w konkursie „Mini Olimpiady Ekologiczno – Wędkarskiej”:


1.Hubert Nater – koło „Jaz” Przeworsk – SP w Głuchowie
2.Patryk Nater – koło „Jaz” Przeworsk – SP w Głuchowie
3.Paweł Szykuła – koło „Jarosław-Miasto” – SP w Szówsku
Wyróżnienia;
4.Jakub Kasprzak – koło „Jarosław-Miasto” – SP w Surochowie
5. Milosz Fracz – koło „Jarosław-Miasto” – SP w Surochowie
6.Natalia Kaczmarz – koło „Jarosław-Miasto” – SP w Piwodzie
7.Krystian Dziedzic – koło „Jaz” – SP nr 2 w Przeworsku
8.Martyna Krzan – koło „Jaz” – SP nr 2 w Przeworsku
9.Szymon Ogryzek – kolo „Jaz” – SP nr 2 w Przeworsku
10.Szymon Duniec – koło „Wodnik” w Kańczudze
11.Marlena Jurkiewicz – koło „Wodnik” w Kańczudze
12.Aleksandra Przewrocka – koło „Jarosław-Miasto” – SP w Piwodzie

 

 

Komentarze
Popularne
Komentowane