Górale przegrywają z Zaczerniem

Autor: ts 18.01.2019 Nr: 3/2019
Górale przegrywają z Zaczerniem

FUTSAL – II LIGA: Futsalowa drużyna Górala Tryńcza poniosła kolejną, wyjazdową porażkę. Tym razem podopieczni grającego trenera Roberta Kurosza przegrali z Zaczerniem.


Zaczernie Futsal Team - GÓRAL Tryńcza 7-3 (0-1)

Bramki dla Górala: Piotr Misiąg 14'14, Mateusz Kalin 28'02 - rzut karny, Mateusz Kowal 39'01

GÓRAL: Robert Kurosz, Mateusz Duży - Karol Wilk, Kacper Dadak, Dawid Pigan, Piotr Misiąg (kpt) oraz Mateusz Kowal, Mateusz Kalin, Kacper Rączka, Daniel Luch. Trener: Robert Kurosz.

- Scenariusz jest podobny do poprzednich spotkań - niezła gra, duże zaangażowanie każdego zawodnika, jednak brak co mecz tego samego składu - dziś zabrakło z różnych względów dwóch bramkarzy Przewrockiego, Wiatra, a także m.in kapitana Pietlucha, Aaba, Drożdżala, Czyrnego, Bawora, Rębisza, Hajduka skutkuje takim a nie innym wynikiem - mówi Robert Kurosz, trener Górala, który rozegrał już 156 mecz w barwach Górala. W pierwszej połowie nasza drużyna grała bardzo uważnie w obronie, czekając spokojnie na swoje okazje. Jedyny gol w tej odsłonie padł w 15 minucie, kiedy kapitan Piotr Misiąg po podaniu Kurosza ładnie obrócił się na pivocie i strzałem lewą nogą po długim rogu zaskoczył golkipera gospodarzy. Niestety a na 20 sekund przed końcem Górale zmarnowali przedłużony rzut karny. W drugiej połowie zaczernianie „odczarowali” bramkę zespołu z Tryńczy. W 27 min. wyszli na prowadzenie wykorzystując sytuację 2 na 1. Góralom do końca ligi pozostały cztery mecze - już za tydzień w sobotę o godz. 19.00 we własnej hali gościć będą mielecką Stal.

 

Komentarze
Popularne