Futsal Team Przeworsk czwarty w MP

Autor: ts 22.02.2019 Nr: 8/2019

FUTSAL: Przeworska drużyna Futsal Team zajęła 4 miejsce w mistrzostwach Polski do lat 16. Podopieczni Radosława Salwacha w fazie grupowej rywalizowali z Juniorem Hurtap Łęczyca, Gwiazda Ruda Śląska oraz drużyną Beniaminka Starogard Gdański i w grupie tej okazali się najlepsi.


 Drugi dzień rywalizacji w Chrzanowie przyniósł walkę w fazie play-off. W ćwierćfinale w pojedynku z SPN Szamotuły przegrywali już 2:0. Powstali jednak z kolan i wyrównali stan rywalizacji. Ostatecznie po serii rzutów karnych awansowali do półfinału - jest to najlepszy wynik w historii klubu oraz drugi najlepszy wynik w historii podkarpackiego futsalu. W półfinale i meczu o 3. miejsce ulegli odpowiednio Rekordowi Bielsko-Biała oraz Odrze Opole, zajmując ostatecznie czwarte miejsce. 

Przeworszczanie wystąpili w składzie: Damian Motyka - Kacper Krzanowski, Kacper Najsarek, Bartłomiej Fluda, Jakub Drozd, Jakub Lechowicz, Szymon Bogacz, Hubert Obłoza, Krystian Kowal, Patryk Urban, Jakub Szewczyk. Trener zespołu jest Radosław Salwach.

 

 

Komentarze
Popularne
Komentowane