„Po tamtej stronie”

Autor: dp 15.03.2019 Nr: 11/2019
„Po tamtej stronie”

Wkrótce ukaże się debiutancka płyta pochodzącego z naszych okolic Arka Kłusowskiego.

Młody artysta opowiada w niej o swoich traumach, porażkach i upadkach. Ta płyta, jak sam mówi, to dla niego w pewnym sensie terapia, dzięki której stanął na nogi i dojrzał.

Nigdy wcześniej tak szczerze i otwarcie nie mówiłem o swoim życiu. Cieszę się, że dopiero teraz mogę podzielić się ze słuchaczami swoją muzyką, ponieważ czuję się świadomym i dorosłym twórcą. W życiu nic nie dzieje się bez przyczyny – opowiada muzyk o swojej nowej płycie.

Arek Kłusowski to wokalista, kompozytor i autor tekstów, laureat wielu nagród w Polsce i za granicą. Został finalistą telewizyjnego talent show - „The Voice of Poland”. Mimo młodego wieku, w jego dorobku znajduje się ponad 500 koncertów, również z bardzo znanymi artystami jak Lady Pank, czy Dżem. Ma też na swoim koncie współpracę m.in. z Jennifer Batten (gitarzystką Micheala Jacksona). Arek pisze teksty dla wielu gwiazd polskiej sceny muzycznej, m.in. Ewy Farnej, Mateusza Ziółko, Tabba, Zouzy czy Sound and Grace. W 2018 r. został zaproszony do udziału w 2. Trasie Muzyki Filmowej występując u boku Kayah, Kuby Badacha, Igora Herbuta czy Justyny Steczkowskiej. Jego utwory gościły również w serialu „Druga Szansa” w TVN.

Album „Po tamtej stronie” ukaże się 22 marca nakładem Fonobo Label.

Komentarze
Popularne
Komentowane