Pewne zwycięstwo rezerw SPR JKS

Autor: ts 15.03.2019 Nr: 11/2019

PIŁKA RĘCZNA KOBIET – II LIGA:  Zespół Startu Michałkowice przegrywał w Jarosławiu od pierwszej od ostatniej minuty.

SPR JKS II Jarosław – Start Michałkowice 28-26 (14-10)

SPR JKS II: Mitura - Wojtaszek 2, Kiełbasa, Piorun, Bieńkowska, Naleśniak 4, Kozdrowicz 3, N. Lasek, Moszkowicz 3, Wicińska 12, Ulma, Bartoszek, A. Lasek 1, Rygiel 3.

Sędziowali Karwowski i Kowalski (Przemyśl). Kary: 10 i 4 min. Widzów 50.

Czarno-niebieskie kontrolowały pojedynek zaczynając go wynikiem 4:0. Cztery gole zapasu gospodynie miały jeszcze przed przerwą, gdy po trafieniu Igi Wicińskiej prowadziły 14:10. Rozgrywająca naszego teamu dawała się szczególnie we znaki rywalkom, rzucając im w sumie aż dwanaście bramek. W drugiej odsłonie jarosławianki mając wypracowaną przewagę grały spokojnie nie pozwalając rywalkom za bardzo się zbliżyć. Dobra defensywa i skuteczne akcje w ataku pozwalały w pełni panować nad boiskowymi wydarzeniami.

POZOSTAŁE WYNIKI:  Start Pietrowice Wielki - Zgoda Ruda Śląska 21:30 (9:17); Pauza Cracovia i SPR Handball Rzeszów.

1.            Zgoda            10            29            306-193

2.            Handball        10            21            282-254

3.            Cracovia       9            18            267-197

4.            Imperium II    10            12            229-260

5.            Start M.        9            10            228-267

6.            Start P.        10            9            268-280

7.            Tor            9            9            179-230

8.            SPR JKS II  11            9            246-324