Rywalizowali w Kańczudze

Autor: ts 15.03.2019 Nr: 11/2019

SZACHY:  W Kańczudze odbył się Finał Powiatowy Igrzysk Dzieci w Szachach Indywidualnych w Kańczudze.


 Dziewczęta ze Szkoły Podstawowej nr 1 w Przeworsku okazały się bezkonkurencyjne w powiecie przeworskim.W kategorii dziewcząt z roczników klas I- III złoty medal i mistrzostwo powiatu zdobyła Urszula Kojder. W kategorii dziewcząt z roczników klas IV-VI złoty medal zdobyła Magdalena Gaj, srebrny medal Barbara Kojder. Zdobywając tak wysokie lokaty uczennice SP1 w Przeworsku zakwalifikowały się do Finału Wojewódzkiego.

 

KLASYFIKACJA KOŃCOWA:

DZIEWCZĘTA – KATEGORIA KLAS I - III:

1.                Kojder Urszula – SP 1 Przeworsk                         3,0 pkt.      FW

2.                Kłos Julianna – SP Kańczuga                                1,5 pkt.      FW

3.                Krzyśków Laura – SP Kańczuga                           1,0 pkt.      FW

4.                Chmielowska Maria – SP Kańczuga                     0,5 pkt.  

 

CHŁOPCY – KATEGORIA KLAS I - III:

1.                Bielec Bartłomiej – SP Kańczuga                          1,5 pkt.      FW

2.                Żyła Jakub – SP Kańczuga                                    1,0 pkt.      FW

3.                Kos Mikołaj – SP Kańczuga                                   0,5 pkt.      FW

 

DZIEWCZĘTA – KATEGORIA KLAS IV - VI:

1.                Gaj Magdalena – SP 1 Przeworsk                            6,0 pkt.    FW I kat.

2.                Kojder Barbara – SP 1 Przeworsk                           5,0 pkt.      FW

3.                Schram Klaudia – SP Kańczuga                               4,0 pkt.      FW

4.                Półtorak Karolina – SP Chałupki                             3,0 pkt.      FW

5.                Kulas Paula – SP Kańczuga                                       2,0 pkt.

6.                Jarosz Daria – SP Ujezna                                           2,0 pkt.

7.                Zielińska Joanna – SP Kańczuga                               0,0 pkt.     

 

CHŁOPCY – KATEGORIA KLAS IV – VI:

1.                Kowalski Adrian – SP Ujezna                                    7,5 pkt.      FW

2.                Siry Filip – SP Cieplice                                               7,0 pkt.      FW

3.                Wrona Mikołaj – SP Ujezna                                       6,0 pkt.      FW

4.                Przywara Karol – SP 1 Przeworsk                             6,0 pkt.  

5.                Chmura Kacper – SP Sietesz                                      5,5 pkt.

6.                Maciołek Michał – SP Mirocin                                    5,0 pkt.

7.                Baj Maciej – SP 1 Przeworsk                                       4,0 pkt.

8.                Zygmunt Kacper – SP Kańczuga                                 2,0 pkt.

9.                Duniec Szymon – SP Kańczuga                                    1,5 pkt.      PK

10.           Cynk Szymon – SP Kańczuga                                       0,5 pkt.

 

FW – Finał Wojewódzki ID

 

Do zawodów szczebla wojewódzkiego awansowało pierwszych trzech zawodników w kategorii dziewcząt i chłopców. Najlepsi trzej zawodnicy i zawodniczki zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i dyplomami.

 

Komentarze
Popularne