Zespół Simple Music Team wystąpi w Jarosławiu

Autor: ek 22.03.2019 Nr: 12/2019
Zespół Simple Music Team wystąpi w Jarosławiu
Fot. FB SMT

Pochodzący z Przemyśla zespół już 28 marca w piątek o godz. 19.00 wystąpi w jarosławskim MOK-u. Koncert ten promuje wydaną jesienią płytę „Nasz prywatny blues”. Z zespołem wystąpi znakomity, krakowski muzyk Tadeusz Leśniak.

Zespół w składzie: Aneta Walus – wokal; Witold Morawski – wokal; Tomasz Sum – harmonijka; Janusz Rajtmajer – gitara; Edward Kuczera – git. basowa; Ireneusz Rybienik – klawisze; Wacław Prosiecki – perkusja; na bluesowej scenie istnieje od 2015 r..

Połączyła nas muzyka, blues, a wielu z nas powróciło do niej po wielu latach przerwy. Spróbowaliśmy i nagraliśmy krążek z udziałem Bernarda Maselego i Marka Stryszowskiego, co jest dla nas ogromnym wyróżnieniem – opowiadają. Dużym wyróżnieniem dla zespołu był udział w tegorocznych 63. Krakowskich Zaduszkach Jazzowych.

   Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy dwa podwójne zaproszenia na koncert oraz płytę zespołu. Wystarczy w piątek (22.03) o godzinie 12.00 zadzwonić do Redakcji pod nr 16 623 07 25 i odpowiedzieć na proste pytanie.

 

Komentarze
Popularne
Komentowane