Wybrali sołtysów

Autor: dp 05.04.2019 Nr: 14/2019

Mieszkańcy zdecydowali, kto będzie reprezentował interesy ich sołectw.

Tryńcza

Funkcję sołtysa przez najbliższe 5 lat sprawować będą: Anna Chruściel w Gniewczynie Trynieckiej, Grzegorz Drzystek w Jagielle, Stanisław Gliniak w Tryńczy, Maria Kluczkowska w Ubieszynie, Roman Kozyra w Gniewczynie Łańcuckiej, Helena Mazur w Wólce Ogryzkowej, Krystyna Penkal w Wólce Małkowej, Elżbieta Sobala w Gorzycach oraz Bartosz Wlazło w Głogowcu.

 

Sieniawa:

W gminie Sieniawa sołtysami w większości przypadków zostały osoby, które wcześniej pełniły już tę funkcję. Zmiany nastąpiły w Piganach, gdzie sołtysem została Regina Buniowska, w Czercach – Jerzy Dziki oraz w Rudce – Bogusława Czajkowska. W pozostałych miejscowościach sołtysami są nadal: w Wylewie – Bogusława Moczarska, w Czerwonej Woli – Artur Rokosz, w Dybkowie – Dorota Szpala, w Dobrej – Jerzy Dejnowiec, w Leżachowie – Marian Czercowy i w Paluchach – Janina Majder.

 

Jawornik Polski

Nowymi sołtysami w poszczególnych sołectwach zostali: w Jaworniku Polskim – Stanisław Tompalski, w Jaworniku-Przedmieście – Agata Dzik, w Widaczowie – Andrzej Pilawa, w Manasterzu – Mariusz Dubas, w Zagórzu – Jacek Warchoł, w Hucisku Jawornickim – Adam Miazga, w Hadlach Szklarskich – Piotr Tucki, a w Hadlach Kańczuckich – Antoni Kądziołka.

Komentarze
Popularne
Komentowane