Moc gwiazd na Dni Gmin i Miast

Autor: dp 17.05.2019 Nr: 20/2019
Nasza redakcyjna koleżanka już nie może doczekać się, kiedy po raz kolejny zobaczy swoją ulubioną piosenkarkę na żywo, tym razem na jarosławskim Rynku.
Nasza redakcyjna koleżanka już nie może doczekać się, kiedy po raz kolejny zobaczy swoją ulubioną piosenkarkę na żywo, tym razem na jarosławskim Rynku.

Jarosławska Majówka za nami, ale już wkrótce kolejne imprezy plenerowe na terenie obu powiatów. Jakie zespoły będą gwiazdami? Kiedy i gdzie zagrają? Odpowiedź poniżej.

Tegoroczne Dni Jarosławia odbędą się 29 i 30 czerwca. Pierwszego dnia gwiazdą wieczoru będzie Michał Szpak, a drugiego – Agnieszka Chylińska. 8 i 9 czerwca odbędą się Dni Radymna. Pierwszego dnia gwiazdą wieczoru będzie zespół Milano, a drugiego – Natalia Szroeder. Podczas Dni Rokietnicy, które również odbędą się 8 i 9 czerwca, zagra zespół Fanatic. Zespół Fanatic zagra też na Dniach Gminy Pawłosiów, 14 lipca. Gwiazdami Dni Pruchnika będą: 20 lipca – zespół Lombard, a dzień później, 21 lipca – Rokiczanka. Najwięcej gwiazd, jak co roku, wystąpi w Radawie. Podczas jej Dni, 22 i 23 czerwca wystąpią m.in. Red Lips i Piotr Cugowski, a ponadto Los Companieros, Hetmańscy Sarmaci, Visual Sensetion oraz Teatr Jednej Miny. 29 czerwca odbędzie się Wieczór z Trubadurami. 6 lipca, na wieczorze folkowym, zagra Damian Ukeje i Redlin. Podczas Zlotu Motocyklowego 12 lipca zagra All we left behind, Konkubent, South machine, Jary OZ – oddział zamknięty, a 13 lipca gwiazdą wieczoru będzie zespół Wilki. Wcześniej zagrają: Krusher, Crimson Rocket, Revolution oraz Respekt to perfect. 20 lipca odbędzie się Wieczór z Wędrownymi Gitarami. 27 lipca wystąpi Rompey oraz Teresa Werner. 3 sierpnia w czasie Wieczoru Greckiego wystąpi Eleni i Zorba. Dzień później, podczas Wieczoru Disco-polo, zagrają Power Play, Exaited i Megustar. 10 sierpnia – Wieczór z Baciarami. Dzień 17 sierpnia to Wieczór z Mikołajem Cieślakiem z Kabaretu Moralnego Niepokoju. 24 sierpnia zagrają zespoły: Ekipa i Ich Troje.

 

Na Dniach Przeworska w drugi weekend lipca wystąpi zespół Zakopower. Na Dniach Kańczugi, 28 czerwca wystąpi zespół Weekend, a 29 czerwca – KSU. 30 czerwca podczas „Festynu na Gackiej Górce” wystąpi zespół Papa D. 7 lipca podczas Dni Tryńczy posłuchać można będzie z kolei Grzegorza Hyżego. 20 lipca w Sieniawie na scenie pojawi się zespół 2 plus 1 oraz Kamil Bednarek z zespołem. Gmina Przeworsk zaprasza na dwie imprezy: III Euroregionalne Dni Jakubowe w Nowosielcach, które odbędą się 20 i 21 lipca, a wystąpi na nich zespół Arka Noego i hiszpański chór Coro San Andres De Villava oraz Dożynki Gminne w Studzianie, gdzie 18 sierpnia zagrają Baciary. W Jaworniku Polskim podczas Dni Gminy odbywających się 26 lipca wystąpią Baciary, Playboys oraz kabareciarz Stan Tutaj. Wcześniej, w Hadlach Szklarskich na Majówce pod Jaworem, 26 maja, gwiazdą wieczoru będą Trubadurzy. 27 lipca, na Dniach Zarzecza, zagrają zespoły: Łzy i Skalar. 4 sierpnia, podczas Powiatowego Święta Chleba w Przeworsku wystąpią Wanda i Banda oraz Krywań.

 

 

Komentarze
Popularne
Komentowane