Stand-up Comedy Show w Jarosławiu

Stand-up Comedy Show w Jarosławiu

Stand-up No Limits zapraszają na wieczór Stand-up Comedy Show. Wystąpi: Mateusz Socha

11 czerwca, na scenie w Restauracji ADM przy ul. Pruchnickiej 65, ze swoim programem „Król Piaskownicy” wystąpi Mateusz Socha.


Mateusz Socha – „Król Piaskownicy”

Dynamiczny i energiczny komik, który wyspecjalizował się w tzw. storytellingu. Cechą charakterystyczną jego występów są pełne dygresji i wewnętrznych anegdot, długie i złożone historie, które zawsze są zamykane sprawnie użytą klamrą. Mateusz w sprawny sposób odbija piłeczki od publiczności, nie daje sobie wejść na głowę i ciężko go wybić z rytmu, bez problemu wraca do swoich żartów, nawet po dłuższej dywagacji czy rozmowie z widzem. Socha to człowiek na scenie aktywny, ekspresyjny, grający w dużej mierze mimiką, odpowiednio rozłożonymi callbackami i gestami. Nieodłącznym elementem jego występów stał się więc ręcznik, no i nic dziwnego, skoro na scenie jest przedstawiona cała emocja wyraziście odegranych emocji. Obecnie na fali wznoszącej, nie bez powodu, bo jest to człowiek pracowity i sumienny, który ze swoim poczuciem humoru, bardzo dopracowanym i dobrym materiałem idealnie wstrzelił się w zapotrzebowanie komediowe.+ support: Tomasz Kwiatkowski

 

NAJWAŻNIEJSZE INFORMACJE:

Cena biletu: w przedsprzedaży 30 zł / w dniu występu 40 zł

https://standupbilety.pl/event/539_stand-up-w-jarosawiu-mateusz-socha-krol-piaskownicy-support

Kto? Mateusz Socha, Tomasz Kwiatkowski

Kiedy? 11.06.2019, godz. 19:00

Gdzie? Restauracja ADM, ul. Pruchnicka 65, 37-500 Jarosław

Bilety: 30/40zł, dostępne on-line

Facebook: https://www.facebook.com/events/2337055236548496/

 

Dla naszych Czytelników przygotowaliśmy 4 podwójne, bezpłatne wejściówki na tę imprezę. Szczegóły niebawem na naszym fanpage.

Komentarze
Popularne