Dni Radawy

Autor: ek 27.06.2019 Nr: 26/2019
Dni Radawy

Występy, pokazy i koncerty, a przy tym mnóstwo niezapomnianych wrażeń i dobrej zabawy – tak w wielkim skrócie upłynęły dwa dni świętowania w gminie Wiązownica. Wszystko za sprawą Dni Radawy, które nie tylko przyciągnęły tłumy, ale i zapoczątkowały bogaty wachlarz imprez kulturalnych, które odbywać się będą na terenie Gminnego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Radawie. Wszystkich uczestników tego wydarzenia witał Marian Ryznar, gospodarz Gminy Wiązownica zapraszając do wspólnej zabawy.

Za nami dwa dni dobrej zabawy. Wzorem lat ubiegłych gmina Wiązownica przygotowała szereg ciekawych wydarzeń. Tradycyjnie wspólne świętowanie rozpoczął obrzęd Nocy Świętojańskiej, która od lat odbywa się nad Zalewem. Na scenie nie mogło oczywiście zabraknąć Hetmańskich Sarmatów, Chóru Mieszanego Jarosław oraz Teatru Jednej Miny, który zaprezentował niezwykle efektowny pokaz ognia. Spotkanie zakończył przyciągający oko pokaz laserów Visual Sensation, a na tych, którym nadal brakowało wrażeń, czekała dyskoteka pod gwiazdami.

   Ciekawie było również drugiego dnia. W niedzielę odbyły się pokazy kulinarne oraz pokaz sztuk walki szablą japońską, który wprowadził w zachwyt nie tylko najmłodszych imprezowiczów. Uczestników wydarzenia bawili: Los Companieros, Ekipa, Red Lips i Piotr Cugowski.

Komentarze
Popularne
Komentowane