Super zabawa i moc atrakcji na Dniach Sieniawy

Autor: TP 26.07.2019 Nr: 30/2019
· Tłumy bawiły się w Sieniawie.
· Tłumy bawiły się w Sieniawie.
Fot. TP

Dni Sieniawy 2019 już za nami! Moc wrażeń, świetna zabawa i niesamowite wieczorne koncerty, które przyciągnęły przed sieniawską scenę tłumy. Liczne atrakcje i znakomita muzyka na żywo sprawiły, że były to dwa bardzo udane dni. W tym roku program był bardzo bogaty i każdy, niezależnie od wieku mógł znaleźć w nim coś ciekawego dla siebie. 

Tegoroczne Dni Sieniawy obyły się 20-21 lipca. W sobotnie popołudnie publiczność zabawiały zespoły grające disco polo – Coco Jumbo i Lili. W przerwach między występami odbywał się festiwal kolorów, który nadał wydarzeniu barw w dosłownym tego słowa znaczeniu. Wieczór natomiast należał do pochodzącego z Sieniawy Bogusza oraz legendy polskiego rocka – KSU. Na ten ostatni, energetyczny i niezwykle żywiołowy koncert, przybyły tłumy wiernych fanów.

   W niedzielę czekało równie wiele atrakcji. Było kolorowe wesołe miasteczko, konkursy dla dzieci, a pielęgniarki z SP ZOZ w Przeworsku prowadziły bezpłatne badania profilaktyczne. Pokaz maszyn i zabawy przygotowało Nadleśnictwo Sieniawa, był także Sprawnościowy Turniej Sołectw z zabawnymi konkurencjami. Zwycięstwo odniosła Sieniawa, zaraz za nią znalazły się Dobra i Czerce. Po południu na scenie wystąpił Zespół Polskich Tańców Ludowych Wesoły Lud z Chicago, odbyły się koncerty zespołów 2 plus 1 i Kamila Bednarka. Artyści z zespołu 2 plus 1 rozgonili swoim koncertem burzowe chmury, a Kamil złapał świetny kontakt z sieniawską publicznością i rozgrzał ją do czerwoności. Oczywiście nie mogło zabraknąć też bisów. Niedzielne świętowanie zakończył teatr ognia w wykonaniu Azis Light oraz pokaz sztucznych ogni.

   W przerwie między koncertami rozdane zostały także „Sokoły Roku”, nagrody uznaniowe, które wręczył burmistrz Miasta i Gminy Sieniawa Adam Woś. Otrzymali je: przedsiębiorca Wincenty Suszyło, sportowiec Sebastian Brocki oraz sołtys Dobrej Jerzy Dejnowiec.

Dni Sieniawy zakończył pokaz sztucznych ogni i dyskoteka.

Galeria artykułu
Komentarze