PIŁKA NOŻNA – GIEŁDA TRANSFEROWA

Autor: TS 02.08.2019 Nr: 31/2019

PIŁKA NOŻNA – GIEŁDA TRANSFEROWA

III liga

Sokół Sieniawa

Przychodzą: Paweł Hass (Apklan Resovia), Dawid Burka (Karpaty Krosno), Patryk Fryc (Olimpia Grudziądz), Patryk Andreasik (Polonia Przemyśl)

Odchodzą: Tomasz Wilusz (Włókniarz Rakszawa), Jakub Kądziołka (Stal Rzeszów), Patryk Kapuściński (Siarka Tarnobrzeg), Rafał Surmiak (Garbarnia Kraków), Przemysław Nalepka (?), Andrzej Wąsik (?), Mateusz Jędryas (Watkem Korona Rzeszów), Patryk Broda (JKS Jarosław?)

Wólczanka Wólka Pełkińska

Przychodzą: Dawid Olejarka (Legia Warszawa), Peter Basista, Mateusz Gul (Stal Rzeszów), Maciej Kozicki (KS Olkusz), Piotr Baran (Stal Gorzyce), Sebastian Wanat (Igloopol Dębica), Mieszko Lorenc (Legia Warszawa), Bartosz Walków, Klaudiusz Dziedzic, Konrad Kowal (juniorzy Stali Rzeszów), Hubert Szczypek (Gwardia Koszalin), Patryk Ochman (Cracovia), Kamil Matofij (SMS Łódź), Yudai Miyamoto (Senglea Athletic FC)

Odchodzą: Marek Gwóźdź (koniec kariery), Damian Smoleń, Adrian Kajpust (obaj Cracovia), Michał Bury (Unia Oświęcim), Dawid Czyrny (Orzeł Przeworsk), Tomasz Siryk, Krystian Majka (Błękitni Ropczyce)

IV liga

JKS Jarosław

Przychodzą: Paweł Bartnik (KS Wiązownica), Tomasz Siryk (Wólczanka Wólka Pełkińska),  Bartłomiej Raba (KS Wiązownica), Marek Soczek (KS Wiązownica), Patryk Broda (Sokół Sieniawa)

Odchodzą: Jan Hołowacz, Hubert Świecarz

KS Wiązownica

Przychodzą: Karol Karólak (Czarni Połaniec), Kacper Rop (Wisła Sandomierz), Jakub Szafar (Apklan Resovia), Patryk Róg (Izolator Boguchwała), Arkadiusz Słysz (Stal Mielec), Arkadiusz Noga (Strumyk Malawa)

Odchodzą: Rafał Michalik (Stal Stalowa Wola), Krystian Halejcio (Włókniarz Rakszawa), Adrian Nowak (Wisłok Wiśniowa), Paweł Bartnik (JKS Jarosław), Bartłomiej Raba (JKS Jarosław?), Marek Soczek (JKS Jarosław?), Bartłomiej Michałowicz (wyjazd za granicę), Michał Daniel (Błękitni Ropczyce?) 

Piast Tuczempy

Przychodzą: Mirosław Kalita (powrót do gry), Mateusz Buczkowski (LKS Skołoszów), Karol Wota i Arkadiusz Wielgosz (Biało-Czerwoni Kaszyce), Marcin Sobol (Polonia Przemyśl), Tomasza Socha (LKS Duńkowice) i Damian Barszczak (Resovia), Grzegorz Żytniak (Karpaty Krosno)

Odchodzą: Jarosław Czernysz (Polonia Bytom), Dominik Kozioł (KS Koniaczów), Jakub Sroka (Sokół Kolbuszowa Dolna)

Start Pruchnik

Przychodzą: Radosław Strączek, Maciej Lech (Orzeł Przeworsk)

 

 

Komentarze
Popularne
Komentowane