Rowerem dla Paulinki

Autor: erka 09.08.2019 Nr: 32/2019
Kacper, Andrzej i Krystian z Pauliną przed wyjazdem z Jarosławia.
Kacper, Andrzej i Krystian z Pauliną przed wyjazdem z Jarosławia.
Fot. erka

- Wczoraj dojechaliśmy szczęśliwie do Neapolu z wynikiem 2130 kilometrów, zgodnie z tym co obiecaliśmy. Oficjalne podsumowanie akcji będzie po naszym powrocie do Polski. Jeśli ktokolwiek chciałby jeszcze wesprzeć Paulinkę w leczeniu i rehabilitacji – zapraszamy, a wszystkim tym, którzy wierzyli w nas i wsparli nas na trasie - bardzo dziękujemy - tak krótko podsumowują charytatywną wyprawę jej uczestnicy.

Jarosławianie Kacper Kogut, Andrzej Kozioł i Krystian Mroziak wyruszyli początkiem lipca na rowerową wyprawę. W ten sposób wspomagali 11-letnią Paulinę, podopieczną Fundacji Pomocy Chorym na Mukowiscydozę MUKOHELP. Wystartowali w Jarosławiu. Dotarli do Neapolu. Uzbierali około 14 tys. zł. Prowadzili dziennik z podróży. Można go obejrzeć na FB wpisując "Rowerem po oddech". Jest tam też odnośnik do zbiórki publicznej, dzięki której można pomóc Paulinie. Zachęcamy Czytelników do wsparcia chorej dziewczynki

Honorowy patronat nad wyprawą objęli: Wojewoda Podkarpacki, Marszałek Województwa Podkarpackiego, Starosta Jarosławski, Burmistrz Jarosławia oraz Burmistrz Leżajska Ireneusz Stefański.

Komentarze
Popularne
Komentowane