Tragiczny tydzień na drogach

Autor: ek 23.08.2019 Nr: 34/2019
Prowadzący rower mężczyzna zginał na miejscu.
Prowadzący rower mężczyzna zginał na miejscu.
Fot. KPP

Dwie osoby zabite i kilka rannych to podsumowanie kilku dni na drogach powiatu jarosławskiego i przeworskiego. Początkiem dramatycznych zdarzeń był śmiertelny wypadek na obwodnicy Jarosławia. Zdarzył się w środę 14 sierpnia. W sobotę 17 sierpnia doszło do dwóch poważnych zdarzeń na autostradzie A4 w okolicy Przeworska. Trzy osoby trafiły do szpitala. W niedzielę w Przeworsku zginął rowerzysta. 

O wypadku na obwodnicy Jarosławia piszemy na str. 2. W sobotę na autostradzie A4 w Gorliczynie zderzyły się trzy samochody jadące w kierunku Korczowej. Na szczęście tragicznie wyglądające zdarzenie obyło się bez ofiar. Dwie osoby trafiły do szpitala. Tego samego dnia doszło do kolejnego zdarzenia na tym samym odcinku. Kierująca skodą uderzyła w autostradowe barierki.  - Przed godz. 12 doszło do zderzenia samochodu osobowego z barierą na 611 km przeworskiego odcinku autostrady A4. W wyniku tego, ranna została kierująca samochodem marki Skoda. Do akcji wysłano dwa zastępy z JRG Przeworsk. Strażacy na miejscu udzielili pomocy poszkodowanej, rozmontowali bariery celem umożliwienia szybkiego przejazdu karetki pogotowia oraz usunęli pozostałości rozbitego samochodu - informują strażacy z KP PSP w Przeworsku. Ranna kobieta trafiła do szpitala.

Śmiercią mężczyzny zakończyło się zderzenie samochodu osobowego z rowerzystą. Do wypadku doszło w niedzielę.  - Przed godz. 23, na ul. Węgierskiej w Przeworsku doszło do tragicznego wypadku. Jak wynika ze wstępnych ustaleń policji, kierujący samochodem osobowym marki Renault, 40-letni mieszkaniec powiatu zamojskiego, jadąc w kierunku Przeworska potrącił mężczyznę, który najprawdopodobniej prowadził rower z doczepionym bocznym wózkiem. Mimo podjętej reanimacji życia mężczyzny nie udało się uratować. Policjanci ustalają jego tożsamość. Decyzją prokuratora ciało mężczyzny zostało zabezpieczone do badań. Kierujący renaultem był trzeźwy - informuje przeworska policja.

Komentarze
Popularne
Komentowane