Ciekawie w Kańczudze

Autor: ts 23.08.2019 Nr: 34/2019

MKS Kańczuga do końca musiał drżeć o wynik o pawłosiowski beniaminek walczył o każdy centymetr boiska. Dzięki temu kibice byli świadkami ciekawego widowiska.


MKS Kańczuga - Czarni Pawłosiów 3:2 (2:0)

Bramki: Dziedzic 9, Piątek 41-karny, Gaweł 79 – Hołowacz 70, 77 .

Kańczuga: Flak – Ł. Borcz (69 Gaweł), K. Borcz, Cieleń, Gurak – Cząstka, Bawor (50 Kudła), Barszczak, Piątek (73 Struś) – Dziedzic (48 Cichy), Ostrzywilk (79 Kielich).

Pawłosiów: Kurka – Walczak ż  (90 Zawadzki), Olszański, Gotz, Skrzypek (54 Hołowacz) – Rychtyk ż, Bańka, Skupień (68 Czyż), Wilk – Dylewski, Taciuch.

Sędziował: Pszonak (Jarosław). Widzów 150

Gospodarze po pierwszej połowie prowadzili dwoma bramkami Inie zapowiadało się, że mogą mieć problemy z odniesieniem końcowego zwycięstwa. Jednak po przerwie oddali inicjatywę na 20 minut co przełożyło się na dwie stracone bramki. Komplet punktów Kańczudze uratował Daniel Gaweł.

POZOSTAŁE MECZE: MKS Radymno - Zorza Zarzecze 1:7 (1:4) – Majkutowski cztery, Młodnicki dwie, Kurecki; Łęk Ostrów - Motor Grochowce 2:3 (2:2) Stopa 5, Broszko 17 – Rudnicki 41, 77, Kazek 45; Orzeł Przeworsk - Sanoczanka Święte 4:0 (1:0) Czyrny 41, Flis 49, Lech 81-wolny, Gwóźdź 90; Płomień Morawsko - GKS Orły 4:2 (2:1) Pilch 16-karny, Pajda 27, Grabiec 58, Mrozowicz 70 - Bratkowski 27, 72; Mecze Biało - Czerwoni Kaszyce - Roztocze Narol 2:3 (0:1) Chwasta 60-karny, B. Wielgosz 87 – Miszczuk 23, Krupa 50, Gałka 56; LKS Skołoszów - Czuwaj Przemyśl 3:1 (2:0) Chmielowski 15, Pilawa 22, K. Buczkowski 60 - Świst 67; Granica Stubno - Pogoń-Sokół Lubaczów 0:1 (0:0) Cisek 90 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Nazwa

M.

Pkt.

Z.

R.

P.

Bramki

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

1.

 Orzeł Przeworsk

2

6

2

0

0

9-0

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

2.

 Płomień Morawsko

2

6

2

0

0

7-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3.

 MKS Kańczuga

2

6

2

0

0

5-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

4.

 Roztocze Narol

2

6

2

0

0

5-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

5.

 Czarni Pawłosiów

2

3

1

0

1

5-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

6.

 Pogoń-Sokół Lubaczów

2

3

1

0

1

1-2

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

7.

 GKS Orły

2

3

1

0

1

3-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

8.

 LKS Skołoszów

2

3

1

0

1

3-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

9.

 Zorza Zarzecze

2

3

1

0

1

8-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

10.

 Motor Grochowce

2

3

1

0

1

3-3

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

11.

 Granica Stubno

2

3

1

0

1

1-1

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

12.

 Czuwaj Przemyśl

2

3

1

0

1

3-4

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

13.

 Biało-Czerwoni Kaszyce

2

0

0

0

2

3-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

14.

 Sanoczanka Święte

2

0

0

0

2

0-5

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

15.

 Łęk Ostrów

2

0

0

0

2

2-8

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

16.

 MKS Radymno

2

0

0

0

2

2-9

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Komentarze
Popularne