Orzeł stracił gola, ale znowu wygrał

Autor: ts 06.09.2019 Nr: 36/2019

V LIGA: Przeworski Orzeł nie zwalnia tempa i odnosi kolejne zwycięstwo. Drużyna Grzegorza Sitka straciła pierwszego gola w lidze. Bramkę Orła odczarowali Czarni Pawłosiów. Tabelę zamyka MKS Radymno.

Orzeł Przeworsk - Czarni Pawłosiów 3:1 (2:1)

Bramki: Bednarz 7, 54, Lech 16-karny – Dylewski 20.

Orzeł: Przewrocki – Misiąg ż (81 Najsarek), Salwach, Słoma, Kowal (72 Szybko) – Pigan ż (59 Boratyn ż), Gwóźdź, Lech, Flis – Czyrny (76 Gurak), BednarzPawłosiów: Bobowicz – Walczak, Olszański, Rychtyk ż, Skupień – Wilk, Siedlarz, Dylewski ż, Gotz, Ozimek ż – Hołowacz (57 Czyż).

Sędziował: Szczybyło (Lubaczów). Widzów 250

Już po 16 minutach gospodarze wygrywali dwoma trafieniami, dając rywalom do zrozumienia, że na niespodziankę nie mają co liczyć. Nieoczekiwanie, w 20 minucie Czarnym udało się trafić do siatki rywali. Po błędzie defensywy z bliska piłkę do bramki wpakował Dylewski. Strata gola trochę podrażniła miejscowych i wprowadziła nerwowość w ich poczynaniach. Mimo okazji drużyna z Przeworska kolejną bramkę zdobyła dopiero w drugiej połowie, po akcji „sam na sam”.

POZOSTAŁE MECZE: MKS Kańczuaga - Roztocze Narol 2:0 (1:0) Piątek 4-karny, Ostrzywilk 55; MKS Radymno - Motor Grochowce 0:2 (0:0) Kazek 50, Włoch 70; Biało - Czerwoni Kaszyce - GKS Orły 0:0; LKS Skołoszów - Zorza Zarzecze 2:0 Pilawa 28, K. Buczkowski 90+7;Granica Stubno - Czuwaj Przemyśl 1:0 (0:0) D. Mikulec 87-karny; Łęk Ostrów - Płomień Morawsko 1:3 (0:1) Trelka 49 – Pajda 38, 89, Kuźniar 82; Sanoczanka Święte - Pogoń-Sokół Lubaczów 2:1 (1:0) Zając 3-samob. Karbownik 89 – Krzemiński 64.

1.           Orzeł   4          12       16-1

2.           Morawsko      4          10       10-4

3.           Kańczuga      4          9          7-3

4.           Narol   4          7          7-5

5.           Grochowce    4          7          5-3

6.           Orły     4          7          6-5

Skołoszów     4          7          6-5

8.           Stubno           4          7          2-1