Razem od pół wieku, a nawet dłużej

Autor: ek 04.10.2019 Nr: 40/2019
Najserdeczniejsze życzenia kolejnych lat pożycia małżeńskiego w zdrowiu, szczęściu i otoczeniu najbliższych złożył jubilatom burmistrz Waldemar Paluch.
Najserdeczniejsze życzenia kolejnych lat pożycia małżeńskiego w zdrowiu, szczęściu i otoczeniu najbliższych złożył jubilatom burmistrz Waldemar Paluch.
Fot. um

W piątek, 25 września dwadzieścia jeden par małżeńskich uroczyście świętowało swoje kilkudziesięcioletnie pożycie małżeńskie. Wśród dostojnych jubilatów znalazło się dziewiętnaście par, które obchodziło złote gody oraz dwie pary świętujące diamentowe gody.

Diamentowa rocznica to aż 60 lat spędzonych razem. Taki jubileusz obchodzili Krzysztofa i Julian Szafraniec oraz Władysława i Jan Gargasowie.

   Złote gody to z kolei 50 wspólnie przeżytych lat, za które pary zostały odznaczone medalami „Za Długoletnie Pożycie Małżeńskie” przyznawanymi przez Prezydenta RP na wniosek wojewody. Wśród dostojnych jubilatów znaleźli się: Teresa i Zbigniew Bochenkowie, Maria i Edward Czerwińscy, Łucja i Józef DrapałowieStanisława i Grzegorz Dzięciołowscy, Krystyna i Jakub Gilarscy, Zofia i Jan Hadrowie, Janina i Stanisław Jaworscy, Janina i Józef Juchowie, Stanisława i Wiesław Kuzerowie, Danuta i Lech Kluzowie, Helena i Antoni Lotyczowie, Krystyna i Jakub Malmukowie, Antonia i Tadeusz Markowscy, Maria i Czesław Polakowie, Maria i Stanisław Przepłatowie, Albina i Stanisław Pukowie, Ewa i Wiesław Szewcowie, Irena i Jan Szkolnikowie, Marianna i Józef Wiater.

Komentarze
Popularne
Komentowane