Bez pustych obietnic

Autor: ek 11.10.2019 Nr: 41/2019
Od lewej: Bogumiła Hołowacz, poseł Mieczysław Kasprzak oraz Małgorzata Horbacz.
Od lewej: Bogumiła Hołowacz, poseł Mieczysław Kasprzak oraz Małgorzata Horbacz.

Nie wierzcie w nierealne obietnice – apelował do wyborców Mieczysław Kasprzak, poseł na Sejm RP podczas zwołanej przez siebie konferencji prasowej.

Podczas konferencji poruszane były sprawy bliskie miastu i jego okolicom. Jej pierwsza część dotyczyła budowy drugiego mostu na rzece San.

– Przeraziłem się widząc konferencję o moście. Ludzie dajcie spokój z obiecywaniem, przecież to można było dawno zrobić. Pięć lat minęło i nic nie zostało zrobione. Obecnie jesteśmy na etapie koncepcji. Trzeba dopiero przygotować dokumentację, a to droga jak stąd do nieba – mówił poseł Mieczysław Kasprzak, podkreślając z jak wielkim problemem komunikacyjnym obecnie boryka się miasto. Wspominał również o zmarnowanej szansie, na budowę mostu, która nadarzała się kilka lat temu.

   W drugiej części konferencji poruszony został temat rolnictwa m.in. holdingu oraz spraw związanych z Agencją Restrukturyzacji i Modernizacji Rolnictwa. Poseł zaznaczał, że rolnicy zostali oszukani. Wymieniając galopujące i nasilające się problemy apelował do rządzących o przywrócenie normalności.

   Przed zakończeniem konferencji głos zabrała również Bogumiła Hołowacz, pracująca w COM Jarosław, która odniosła się do wypowiedzi polityków twierdzących, że na Podkarpaciu panuje ogromna znieczulica.

– Podkarpacie jest jeszcze takim zakątkiem, gdzie poszanowane są godności człowieka, gdzie syn, córka patrzy na matkę, rodzina jest wspólna, a godności człowieka są zachowane – mówiła B. Hołowacz negując wypowiedzi polityków, które niejednokrotnie padały na terenie jarosławskiego szpitala.

 

Komentarze
Popularne