Policjanci pomogli mężczyźnie

Autor: ek 18.10.2019 Nr: 42/2019
Zziębniętego mężczyznę z obrażeniami głowy odnaleziono na polu kukurydzy.
Zziębniętego mężczyznę z obrażeniami głowy odnaleziono na polu kukurydzy.

Policjanci z Jarosławia pomogli mężczyźnie, który z obrażeniami głowy biegał po ulicy w Makowisku. Osłabionego i zziębniętego mężczyznę odnaleziono na polu kukurydzy. Funkcjonariusze udzielili mu pierwszej pomocy przedmedycznej i wezwali karetkę pogotowia. 53-latek trafił pod opiekę lekarzy.

W poniedziałek, 7 października po godz. 19, dyżurny jarosławskiej komendy otrzymał zgłoszenie, z którego wynikało, że w rejonie stacji paliw w Makowisku biega mężczyzna z obrażeniami głowy, który mógł doznać szoku. Policjanci z wydziału patrolowo-interwencyjnego natychmiast pojechali we wskazane miejsce.

– Policjanci ustalili, że mężczyzna wbiegł na pole, na którym rosła kukurydza. Mundurowi sprawdzili teren i odnaleźli leżącego na ziemi półprzytomnego mężczyznę. Posiadał on widoczne obrażenia głowy i był wyziębiony. Policjanci udzielili mu pomocy i wezwali pogotowie. 53-letni mieszkaniec Jarosławia został przewieziony do szpitala, gdzie trafił pod opiekę specjalistów – mówi asp. szt. Anna Długosz, oficer prasowy KPP Jarosław.

   Policjanci ustalają w jakich okolicznościach mężczyzna doznał obrażeń ciała.

Komentarze
Popularne
Komentowane