Za dużo błędów

Autor: ts 18.10.2019 Nr: 42/2019

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN – II LIGA: Przeworski Orzeł Popełnił zbyt dużo błędów by móc cieszyć się z wygranej. Nasz zespół zawalił przede wszystkim drugą połowę spotkania.

SPR Orzeł Przeworsk – MOSiR Bochnia 31-37 (16-17)

Orzeł: Bąk, Gromny – Czapka 5, Kuras 3, Pilek 1, Bakowski 6, Litwińczuk 4, Gancarz 2, Warchoł, Radwański 2, Kowalski 1, Kozdroń 1, Świerk 6, Gondek, Wańkowicz.

Sędziowali: Lubecki i Pieczonka (Rzeszów).

Kary: 8 i 8 min. Widzów 150.

W pierwszej połowie Orzeł prezentował się całkiem nieźle. Wydawało się nawet, że zdoła uciec rywalom na większy dystans. W 26 gospodarze wygrywali 15-12, ale tuż przed przerwą stracili impet. Kilka nieudanych rzutów, kilka prostych błędów spowodowało, że na plus wyszli gracze z Bochni i to oni zaczęli kontrolować ten pojedynek. W drugiej połowie przeworski team nie był wstanie nic zmienić i zakończył mecz porażką.

Pozostałe mecze: Buskowianka Busko - AZS AGH Kraków przeł. na 9.11; AZS Politechnika Świętokrzyska Kielce - Wisła Sandomierz 30:40, SMS II Kielce – Stal II Mielec 35-25.

1.           SMS II 4          9          132-104

2.           MOSiR           4          9          127-109

3.           Wisła  4          9          130-115

4.           Buskowianka            3          6          69-74

5.           AZS AGH      2          3          52-56

6.           Orzeł   4          3          137-146

7.           Stal II   3          3          76-93

8.           Politechnika  4          0          95-121