„Wawrzynek” rozstrzygnięty

Autor: ek 25.10.2019 Nr: 43/2019 2
„Wawrzynek” rozstrzygnięty
Fot. org.

Przez dwa dni w Miejskim Ośrodku kultury i Sztuki odbywały się przesłuchania w ramach Konkursu Recytatorskiego Wierszy o Jesieni – „Wawrzynek 2019”. Na scenie zaprezentowało się 71 uczestników.

Wśród uczestników klas I-III nagrodę główną otrzymała Milena Warzocha, uczennica SP nr 4 w Jarosławiu. Nagrody otrzymały również: Lena Sosnowska (SP nr 1 w Pruchniku), Maria Michalska (SP nr 1 w Pruchniku), Julia Majcher (SP nr 6 w Jarosławiu), Martyna Sęga (JOKiS) oraz Amelia Stęchły (SP nr 6 w Jarosławiu).

   Wśród uczestników klas IV – VI nagrodę główną zdobył Igor Buła, uczeń SP w Piwodzie z Filią w Cetuli. Nagrody odebrały również: Wiktoria Czternastek (SP nr 5 w Jarosławiu), Maja Czereba (SP nr 9 w Jarosławiu), Emilia Markowicz (SP nr 11 z Oddziałami Integracyjnymi w Jarosławiu), Antoni Nietrzeba  (SP nr 6 w Jarosławiu), Milena Sikorko (JOKiS), Anastazja Koprowicz (SP nr 6 w Jarosławiu), Sara Sawczyszak (SP w Rokietnicy Woli) oraz Bartłomiej Kamiński (SP Nr 1 w Pruchniku).

   Wśród uczestników z klas VII-VIII nagrodę główną odebrał Lukas Śliwiński. Nagrodzono również: Amelię Prymon (SP nr 7 w Jarosławiu), Krzysztofa Mazeranta (SP Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu), Klaudię Pękalę (SP nr 6 w Jarosławiu), Oliwię Brodę (SP Sióstr Niepokalanek w Jarosławiu), Oliwię Broszko (SP w Radymnie) oraz Gabrielę Danak (SP nr 9 w Jarosławiu).

   Laureaci otrzymali nagrody ufundowane przez JOKiS. Inicjatorką i organizatorką ,,Wawrzynka” jest Zofia Kolasa, długoletni instruktor JOKiS.  

Komentarze