Nie żyje mieszkaniec Surochowa. Policja szuka świadków

Autor: ek 22.11.2019 Nr: 47/2019
Poważnie rannego mężczyznę znaleziono w rejonie cmentarza w Surochowie. Jego życia nie udało się uratować
Poważnie rannego mężczyznę znaleziono w rejonie cmentarza w Surochowie. Jego życia nie udało się uratować

Komenda Powiatowa Policji w Jarosławiu pod nadzorem Prokuratury Rejonowej w Jarosławiu prowadzi śledztwo w sprawie śmierci 70-letniego mieszkańca Surochowa. Mężczyzna z licznymi obrażeniami ciała został znaleziony w niedzielę, 10 listopada około godziny 20.00 w pobliżu cmentarza w Surochowie. W ciężkim stanie trafił do szpitala. Niestety jego życia nie udało się uratować.

Leżącego w rowie starszego mężczyznę zauważyli przypadkowi świadkowie, którzy powiadomili służby ratunkowe. Mężczyzna został przewieziony do szpitala, jednak obrażenia których doznał były na tyle poważne, że jego życia nie udało się uratować. Wiele wskazuje na to, że 70-letni mieszkaniec Surochowa mógł paść ofiarą wypadku drogowego. Czynności wyjaśniające w tej sprawie pod nadzorem prokuratury prowadzą jarosławscy policjanci.

– Zwracamy się z prośbą do osób przejeżdżających w dniu 10.11.2019 r. w godzinach 19.50-20.00, drogą Szówsko-Surochów w rejonie cmentarza w miejscowości Surochów, o kontakt osobisty lub telefoniczny z Wydziałem Kryminalnym Komendy Powiatowej Policji w Jarosławiu ul. Poniatowskiego 50, pod nr tel. 16 6240320 lub całodobowo z dyżurnym jarosławskiej komendy pod nr tel. 16 6240310, oraz przez e-mail: jaroslaw@rz.policja.gov.pl – mówi asp. szt. Anna Długosz, oficer prasowy KPP w Jarosławiu.

   Szczegóły tej tragedii są ciężkie do ustalenia. Bowiem w miejscu, gdzie znaleziono mężczyznę nie ma zabudowań, ani kamer monitoringu. Nie wiadomo też, ile czasu 70-latek spędził w przydrożnym rowie, zanim nadeszła pomoc. Najprawdopodobniej znaleziono przy nim butelki z alkoholem, co wskazuje, że mógł być pod jego wpływem. Tę kwestię rozstrzygnie jednak dopiero wynik prowadzonego postępowania.

   Z nieoficjalnych informacji wynika również, że jarosławska policja na chwilę przed tym zdarzeniem, otrzymała informacje o osobie stwarzającej zagrożenie w ruchu drogowym. Czy był to ten mężczyzna? Nie wiadomo.  

 

Komentarze
Popularne
Komentowane