San-Pajda awansował do ćwierćfinału

Autor: ts 22.11.2019 Nr: 47/2019
San-Pajda awansował do ćwierćfinału
Fot. arch. klubu

SIATKÓWKA – PUCHAR POLSKI: Siatkarki Sanu-Pajda Jarosław w 1/8 finału Pucharu Polski pewnie pokonały na własnym parkiecie swoje rywalki z ligi, zespół Solnej Wieliczka i awansowały do ćwierćfinałów tych rozgrywek. Nasz team będzie miał teraz okazję zagrać z ekipą z ekstraklasy.


San-Pajda Jarosław – Solna Wieliczka 3:0 (25:15, 25:15, 25:22)

San-Pajda: Saj, Chmielewska, Jagodzińska, Stecko, Dudek, Łyszkiewicz, Brzezińska (libero) oraz Stroiwąs, Bryda, Dudkiewicz (libero).

 

Zdecydowaną wygraną nad Solną zaskoczony był nawet sam trener jarosławianek – Nie spodziewałem się, że nasz zespół może tak wysoko wygrywać z czołowymi drużynami 1 ligi. Teraz trzeba zrobić wszystko, żeby ustabilizować to granie, żeby to nie było tylko na chwilę – mówił Piotr Pajda. Gospodynie dominowały w każdym elemencie siatkarskiego rzemiosła. Przyjezdne powalczyły jedynie w trzecim secie.

W 1/4 finału PP zagrają dwa zespołu wyłonione w rundzie wstępnej: San-Pajda Jarosław i NOSiR Nowy Dwór Mazowiecki oraz sześć najlepszych zespołów Ligi Siatkówki Kobiet po 1 rundzie sezonu zasadniczego. Do czterech najlepszych drużyn LSK dobrane zostaną pary z zespołów z miejsc 5 i 6 LSK oraz drużyn z rundy wstępnej.

W innym meczu II rundy wstępnej: Libero Aleksandrów Łódzki – NOSiR Nowy Dwór Maz. 0:3 (17:25, 14:25, 21:25).

 

Komentarze
Popularne