Zaczarowane melodie

Autor: SN 28.11.2019 Nr: 48/2019
Zaczarowane melodie

Nie tylko dla dużych, ale też dla dzisiejszych dorosłych melodie z popularnych bajek stanowią nie lada rozrywkę. Pełna sala widowiskowa JOKiS dowiodła, że temat bajek dotyczy zarówno dużych i małych.

W Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki można było przenieść się w krainę bajek i księżniczek i usłyszeć wiele znanych już melodii, a także zapoznać się z nowymi. Król Lew, Piękna i Bestia, Mała Syrenka, Pocahontas, a także nowe bajki takie jak Kraina Lodu, piosenki z nich wszystkich wywołały mnóstwo pozytywnych emocji wśród publiczności. Koncert rozpoczął się pięknym przedstawieniem Jeziora Łabędziego Piotra Czajkowskiego w wykonaniu młodziutkich baletnic. Prowadząca dziewczynki i nauczycielka tańca, G. Koval, nie kryła radości i wzruszenia po pokazie. – Dziękuję szczególnie rodzicom, że pozwoliły swoim dzieciom dorastać w muzyce klasycznej – powiedziała po balecie Galina Koval. W dalszej części programu można było usłyszeć tytułowe zaczarowane melodie z bajek dla dzieci.

Całe spotkanie zostało poprowadzone przez Justynę Wotę, która wraz z solistkami Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki i Jarosławskiej Sceny Piosenki Aktorskiej śpiewała zaczarowane melodie dla publiczności.

Komentarze
Popularne
Komentowane