Noworocznie-opłatkowo

Autor: RK 24.01.2020 Nr: 4/2020
Spotkanie opłatkowo- noworoczne było okazją do spotkania przedstawicieli instytucji, służb i organizacji związanych z powiatem.
Spotkanie opłatkowo- noworoczne było okazją do spotkania przedstawicieli instytucji, służb i organizacji związanych z powiatem.
Fot. RK

W czwartek, 16 stycznia w jarosławskim starostwie odbyło się spotkanie noworoczno-opłatkowe, które jak zapewniają organizatorzy jest dobrym, kultywowanym od wielu lat zwyczajem i okazją do podsumowania minionego roku

Z rozbudowanego wyliczenia ubiegłorocznych działań, jakie zaprezentował starosta jarosławski Stanisław Kłopot oraz z wypowiedzi posła Tadeusza Chrzana, członka Zarządu Województwa Podkarpackiego Anny Huk oraz dyrektora generalnego Podkarpackiego Urzędu Wojewódzkiego Marcina Zaborniaka wynika, że 2019 r. był dobrym okresem dla samorządu powiatowego, a co za tym idzie także dla mieszkańców powiatu. Z zapowiedzi na bieżący rok wynika, że też będzie dobrze.

W spotkaniu, którego gospodarzem był przewodniczący Rady Powiatu Jarosławskiego Marian Fedor, uczestniczyli samorządowcy, księża, przedstawiciele parlamentarzystów, służb mundurowych, instytucji, urzędów i organizacji z terenu powiatu jarosławskiego. Modlitwę o pomyślność w rozpoczętym roku poprowadził archiprezbiter jarosławski ks. Andrzej Surowiec, zaś całość recitalem kolęd zwieńczył chór "Jarosław".

Komentarze
Popularne
Komentowane