Orzeł rozbity przez Buskowiankę

Autor: ts 13.02.2020 Nr: 7/2020

PIŁKA RĘCZNA MĘŻCZYZN – II LIGA: Gospodarze prowadzili tylko w pierwszej minucie 1:0, później na parkiecie rządzili goście. Orzeł ostatecznie wysoko przegrał z Buskowianką.

SPR Orzeł Przeworsk - Buskowianka Busko Zdrój 25-37 (9-15)

Orzeł: Kędzior, Gromny, Maj – Kozdroń 3 cz [59 rzut w twarz z karnego], Czapka, Bakowski 1, A. Radwański 3, Litwińczuk 5, Gancarz 3, Wlazło 1, Świerk 5, I. Radwański, Gondek, Pilek 2, Wańkowicz 2.

Kary: 6 i 8 min. Widzów: 150.

Przeworska drużyna popełniała proste błędy, gubiła piłkę, była nieskuteczna, nie potrafiła kończyć swoich akcji celnymi rzutami, tymczasem goście napędzani szybkimi kontrami, z minuty na minutę powiększali swoją przewagę, by w 47 minucie prowadzić już czternastoma bramkami (29:15).

Pozostałe mecze: AZS AGH Kraków - Politechnika Świętokrzyska 37:20; Wisła Sandomierz – Stal II Mielec 33-13

1.           Wisła  13       33       408-327

2.           AZS AGH      13       30       399-311

3.           Buskowianka            13       27       342-321

4.           MOSiR           12       24       362-335

5.           SMS II 12       22       384-334

6.           Orzeł   13       8          368-409

7.           Stal II   13       6          277-402

8.           Politechnika  13       3          311-412