Walentynkowe morsowanie

Autor: dp 06.03.2020 Nr: 10/2020
Temperatura im nie przeszkadzała, wręcz przeciwnie.
Temperatura im nie przeszkadzała, wręcz przeciwnie.
Fot. M.J. Hołub

Stowarzyszenie Gorące Morsy z Jarosławia zorganizowało w niedzielę, 16 lutego, wspólne morsowanie pt. „Poznaj swoją Walentynkę”.

Impreza odbyła się na ZEK-u w Radymnie. Oprócz morsów z Jarosławia wzięli w niej też udział członkowie Rzeszowskiego Klubu Morsów „Sopelek”, Przemyskie Morsy oraz Gorące Morsy Hipotermia Sanok. Prowadzący imprezę prezes jarosławskiego stowarzyszenia, Jacek Hołub, powitał gości, przedstawił grupy i ich osiągnięcia, następnie miała miejsce krótka rozgrzewka i … wspólna kąpiel! W wydarzeniu wzięło udział prawie 120 osób, w tym 16 dzieci. Kąpieli tego dnia zażywało 102 osoby, a dla sześciu z nich było to pierwsze morsowanie. Na zakończenie odbyła się wspólna biesiada przy ognisku.

Jak poinformował J. Hołub, Gorące Morsy z Jarosławia morsują co niedzielę o 9.00 na radymniańskim ZEK-u i w każdej chwili można do nich dołączyć.

 – Już dziś zapraszamy też 14. lutego za rok, kiedy odbędzie się Walentynkowe morsowanie o zasięgu wojewódzkim, pojawią się wszystkie kluby i stowarzyszenia – zachęca Jacek Hołub.

Komentarze
Popularne
Komentowane